למה כובע? ובכן, אנחנו יכולות לחשוב על כמה סיבות טובות: הוא אקססורי מעולה, מלא הומור, מכניס עניין ללוק ומשדרג כל מראה סתמי ברגע. מעבר לזה הוא מחמם אוזניים וראש במקרה שהחורף יחליט להגיע, ועוזר להתחמק מאנשים שלא בא להיתקל בהם, או מאקסים שצצים ברחוב. 
 
עוד באון לייף: 
 
אבל הכי חשוב מכל אלו: הכובע הוא החבר הכי טוב שיכול להיות לך ביום שיער רע, כי בין רגע הופך את החיסרון ליתרון שמושך תשומת לב חיובית. ועל זה נאמר: להכין לימונדה מלימונים. לפני שאתן שמות כובע על הראש – שימו לב לעשרת הכובעים היפים ביותר שמצאנו החורף. 
 
 
 
הפילם נואר
 
 119 שקל, עדיקה
 
כובע פדורה תמיד מעניק ניחוח סקסי ומסתורי להופעה, והוא הולך מצוין עם סריגים רכים וגדולים, אבל בעיקר עם מעיל טרנץ'. כמובן שבמקרה הזה הוא מגיע בצבע שאי אפשר להתעלם ממנו, מה שמוסיף לו עוד קצת לסקס אפיל. 
 
 
המגניב
 
לייף, 40 שקל
 
הוא מושלם לחורף הישראלי – גם מחמם אבל גם מגן מהשמש, בדיוק לימים שבהם לא ברור מה יהיה מזג האוויר ועד כמה הוא ישתנה מהרגע שיצאנו מהבית. מה גם שהצבע האפור שלו משתלב מצוין בכל מלתחה.
 
 
המנומר
 
גולברי, 90 שקל
 
איך אפשר בלי מנומר? הטרנד המנומר מכה בכל הכוח ולך נשארו שתי ברירות: להיות קורבן אופנה או לאמץ אותו בקטנה ובסטייל, כמו שאפשר לעשות עם הברט הזה. 
הקשוח
 
 
הקשוח
 
60 שקל, H&M
 
עוד טרנד שמומלץ לאמץ בנגיעות קטנות הוא טרנד הניטים, שבכובע הזה מצליח להגיע בדיוק במידה הנכונה כדי לתת טאץ' קשוח אבל ממש לא מתלהב. 
 
 
האלגנטי
 
קום איל פו, 390 שקל
 
אין ספק שהכובע הזה גונב את ההצגה, ועוד הוא עושה את זה עם צבעים מרגיעים. בגלל שהוא קצת יקר, אפשר לקחת אותו רק כהשראה לשדרוג הכובע הרגיל שלך  - כל מה שאת צריכה זה פשוט להוסיף לו מטפחת עם דוגמה צבעונית. 
 
 
המלכותי
 
לסטר, 139 שקל
 
הכובע הזה מושלם לימים שבה לך להרגיש מינימום קייט מידלטון. הוא אלגנטי וסופר נשי. כל מה שאת צריכה בנוסף אליו זה חצאית בגזרת A או מקסי וחיוך חצי מבין חצי מורם מהעם.  
 
 
הקלאסי
 
לייף, 22 שקל
 
לפעמים אין על כובע גרב, שגם מחמם את הראש וגם נראה טוב על כל אחד ואחת. כמובן שתמיד אפשר לבחור בצבעים פחות סולידיים, כמו במקרה של הסגול הזה, ואז כבר לייצר הופעה שבולטת בקהל.  וחוץ מזה, במחיר הזה אפשר לקנות בכמה צבעים כדי שיתאימו לכל הארון החורפי. 
 
 
הרומנטי
 
רזילי, 380 שקל
 
מקדימה הוא כובע אפרורי בגזרה רומנטית של פעם, אבל מאחורה יש לו שרוך אדום שמעניק לו טוויסט מיוחד. ככה בדיוק מייצרים אמירה – בעדינות ובהפתעה. 
 
 
המפונפן
 
תמנון, 30 שקל
 
ירוק בקבוק הוא אחד מהצבעים הבולטים של החורף. לרוב הוא מגיע בגזרות דרמטיות, אבל פה מצאנו אותו דווקא בשילוב עם פונפון ילדותי, וביחד זה שילוב מנצח. 
 
 
החייתי
 
גרטרוד, 432 שקל 
 
לא רק למיילי סיירוס מותר לשים על עצמה אוזני ארנב. הכובע הזה מאפשר לכל אחת להרגיש כוכבת ומיוחדת, הוא רק דורש שני דברים: הרבה הומור עצמי והרבה כסף.