כמו הרבה כלות אחרות, גם חן מדר רצתה להפתיע את בן זוגה ביום החתונה, אבל היא ממש לא היתה מוכנה להפתיע אותו בשטנץ הרגיל והמוכר לכולנו, שבדרך כלל כולל סרט חתונה עם קצת ירידות מהחברים ותמונות של בני הזוג לאורך השנים.

 

עוד באון לייף

הכירו את גיבורת העל הכי אמתית שיש

איך נראות הכוכבות הגדולות ללא איפור?

מה באמת בנות רוצות?

 

"רציתי לעשות משהו קצת יותר מקורי ואישי לחתונה שלנו", היא מספרת. "בגלל שכל החתונות היום נראות שכפול אחת של השנייה, שברתי את הראש במשך הרבה זמן, והרעיון עלה לי שבוע לפני החתונה".

 

חן, סטודנטית בת 28 ובעלה שמעון, 27, יוצאו במשך שנתיים וחצי עד שהחליטו להתחתן. את החתונה עצמה הם תקתקו תוך שלושה חודשים, ככה שכמו שכבר הבנתם – לא מדובר בזוג שיגרתי.

 

ליצירת הסרטון, חברה חן לאחיה תום מדר, שעובד כבמאי, ועשתה בעצמה את עבודת ההפקה. "הרעיון של הסרטון הוא נקודת מבט על הקשר שלנו עד לאותו ערב של החתונה. הקשר שלנו יצא עליות ומורדות (ובניגוד להרבה זוגות אחרים, אנחנו יודעים לצחוק על זה) וניסיתי להעביר את הדרך הקשה עד הרגע של הבחירה שלנו אחד בשנייה".

 

לצורך כך, יצרה חן קשר עם מועדון הקלרה, שם היא פגשה בבעלה לראשונה. "לקח

לנו שני ימי צילום. מיותר לציין את התגובות המטורפות שקיבלתי כשהסתובבתי ברחוב עם שמלת כלה. איש מקסים אחד שראה אותי "'מחכה' בתחנת האוטובוס, הוציא 200 שקל כדי שאקח מונית לחתונה שלי". 

 

כפי שאתם יכולים לתאר, בערב החתונה חן היתה לחוצה לא רק מהטקס עצמו, אלא גם מהתגובות לסרטון. "כל ערב החתונה התרגשתי רק מהמחשבה של התגובה של בעלי (וגם כמובן מהחופה) והתגובה שלו ושל כל האורחים היתה שווה הכול! קיבלנו תגובות מדהימות והמון חבר'ה צעירים רצו לדעת אצל מי עשינו את זה".

 

התגובות הנלהבות גרמו לחן להבין שאין מספיק מקוריות וחידוש בתחום, ולכן היא ואחיה החליטו  להציע למתחתנים את האפשרות להרכיב גם להם סרטון אישי שבנוי על הסיפור הפרטי שלהם. "אנחנו שואלים שאלות מנחות וכותבים עבורם את התסריט. אנחנו בתחילת הדרך ומדהים כמה אנשים מתחברים לרעיון".