הבלוגר עומרי חיון פרסם הבוקר בעמוד הפייסבוק שלו פוסט שכותרתו: בגיל 14 מישהו ניצל אותי מינית.

 

כזכור, חיון הוא זה שחשף את שמו של אייל גולן בפרשת "הזמר המפורסם והקטינות", למרות צו איסור הפרסום שהוטל על חשיפת שמו של הזמר. לפני כשבועיים שלח עורך דינו של הזמר רפי שפטר מכתב לחיון בו צוין כי הפרסום שחשף את זהותו "גרם לנזק אדיר למרשו". במכתב נוסף שנשלח לפני ימים ספורים, דרש עו"ד שי אליאס מחיון להעביר הצעה לפיצוי לצרכי פשרה בטיעון כי "מרשי, בשלב זה, אומד את נזקיו המוערכים בעשרות מיליוני שקלים ובעת הגשת כתב התביעה לבית המשפט, יצרף מרשי אומדן מלא ומפורט של נזקיו".

 

עומרי חיון השיב מלחמה באמצעות עורך דינו ודרש התנצלות תוך 48 שעות ופיצוי על פגיעה בשמו הטוב בסך שלוש מאות אלף שקלים. בפוסט האישי שחיון מפרסם הוא מסביר כי את המלחמה שלו מול הציבור והחשודים, הוא מנהל למען הנערות שלכאורה נוצלו.

 

להלן הטקסט במלואו:
אני, עומרי חיון, גדלתי כל חיי בפנימיה לנוער בסיכון. בגיל 14 מישהו ניצל אותי מינית

הייתי שם, בלי אבא בלי אמא. היה שם גבר מבוגר בהרבה ממני. היה שם מישהו שניצל את הכוח והחוזק שלו מול הכאב והתמימות שלי. אני מכיר את התחושות. מכיר את הזעקה השורפת לחום ולמגע - לא חשוב כמה הבנאדם שמולך הוא מכוער.

אולי זה נשמע מצחיק אבל זה לא. אתה נפש צעירה ופגועה מסטירות אין סופיות של החיים, ויצור חי מנצל את זה.

"ארגנו אורגיות עם בנות צעירות שהיו בפנימיה לילדות בסיכון והעבירו אותן מיד ליד" - כך עולה מהחשדות בפרשת הקטינות.

בבקשה מכם אל תתנו לאנשים האלה לחיות כחלק מאיתנו. התגברתי וסיפרתי, אבל אין לך לכם ולא יהיה לכם מושג אף פעם איך זה מרגיש מקרוב.

בנות צעירות, אני מוכן לקבל את האש מהציבור ומהחשודים. אני נלחם עבורכן גם. אני יודע מה עברתן.

 

לא כותב את זה בשבילכם, לא כותב את זה בשביל שתשתפו. על הזין שלי אייל גולן. כותב את זה בשביל אותם צעירים וצעירות.

 

תגובתו של עומרי חיון:

עד עכשיו לא ראיתי לנכון לערבב את חיי האישיים דרך הפרשה. בסופו של דבר זה לא אייל גולן, אלא זה אנחנו, כחברה, שחושבים שנערות בנות 14 בימינו הן זונות ורצות את זה ואיך אפשר לעמוד בפניהן. איך אפשר? כי אנחנו בני אדם ובוגרים יותר מהן ואמורים לדעת שזה לא בסדר. 

 

היום, כשהגיע אליי המידע שהן נערות בנות 15 מפנימיות שנמצאות בסיכון, זה הזכיר לי את מה שאני עברתי. אומנם אני לא אישה, אבל גם אני גדלתי בפנימיות וחיפשתי את החום. אני לא יודע מה בדיוק היה שם, אבל כחברה אנחנו לא אמורים לנצל חולשה של אחרים.