אין ספק שלעולם יש אובססיה חדשה ושמה ג'ניפר לורנס. השחקנית הצעירה אומנם רק בת 23, אבל היא כבר מוכתרת כאחת ההצלחות הכי גדולות של הוליווד בשנים האחרונות, שמפזרת חיוכים עם אוסקר ביד ומיליונים בבנק.

 

אבל למרות כל ההצלחות והלהיטים (דוגמת "אופטימיות זה שם המשחק" סדרת "משחקי הרעב"), נראה שאהבה הענקית שלורנס מקבלת נובעת מהאמתיות שלה. בניגוד לכל בובות הפלסטיק שממלאות את השטיחים האדומים, לורנס לא מפחדת להיות היא עצמה, גם במחיר של פדיחות או יציאה נגד כל מה ששחקניות מעדיפות שלא לדבר עליו.

 

הקלמזיות הידועה של לורנס נחשבת לחלק מהחן שלה. לא משנה כמה היא תתלבש כמו גברת מגונדרת ותנסה לשחק את המשחק, פתאום השמלה תתפרק לה (כפי שקרה לה בטקס האמי) או שהיא תיפול לעיני כל העולם בשידור חי (וזה בדיוק מה שקרה לה באוסקר, כפי שאתם יכולים לראות).בכך היא מראה לנו שגם היא מקבלת את הפרס החשוב בעולם בתחום שלה, היא עדיין בחורה כמו כולנו – אחרי הכול, בטוח גם אנחנו היינו נופלות אם היינו באותו מעמד ועם שמלה נפוחה סטייל מרי אנטואנט.

 

 

ועוד קצת כמו כולנו: בניגוד לכל השחקניות הצעירות שברגע שהן מתפרסמות ממהרות להיפרד מעוד כמה קילוגרמים לא מיותרים, לורנס שוב ושוב מצהירה עד כמה חשוב לה להישאר בריאה ולא  להיכנע למשחקי הרעב של התעשייה. בראיון שערכה עמה לאחרונה ברברה וולטרס, היא יצאה כנגד הביקורתיות באופן נחרץ מהרגיל.

 

"למה זה מצחיק להשפיל אנשים?", שאלה הכוכבת. "למדיה יש אחריות על ההשפעה שיש לזה על הדור הצעיר, על הילדות שרואות את תוכניות הטלוויזיה האלו ומאמצות את איך שצריך לדבר ואיך להיות מגניבה, ואז פתאום להיות מצחיקה זה לרדת על הילדה שלובשת שמלה מכוערת".

 

עוד אמרה לורנס "והמילה 'שמן'. אני חושבת שזה צריך להיות לא חוקי לקרוא למישהו שמן בטלוויזיה. אם אנחנו מצנזרים סיגריות, סקס וקללות בגלל ההשפעה שיש לזה על הדור הצעיר, אז למה אנחנו לא מצנזרים דברים כמו לקרוא לאנשים שמנים?". אז עכשיו כבר ברור לכם על מה המהומה סביבה?