רובי נובאק הוא רק בן 10 אבל כבר הצליח להשיג לרשימת המעריצים שלו את ביונסה, ראיין וילסון ואובמה. את ההצלחה הוא חייב לסדרת הסרטונים שהוציא תחת הכינוי "נשיא ילד" ושמטרתם להפוך את העולם למקום פחות משעמם. ההצלחה הגדולה הגיעה לו אחרי שבתחילת השנה הוציא לאוויר העולם את הסרטון הבא, בו הוא בין השאר שואל "מה אתה יכול ליצור כדי לעשות את העולם לאדיר?". הנשיא האמריקאי היה בין אלו שהתאהבו, וכתוצאה הוא ביקש מנובאק להחליף אותו ליום אחד – הראשון באפריל.

 

עוד באון לייף

 

 

 

אחד מהסרטונים שעפו השנה ברשת הוא של התינוקת הקטנטנה הזו, שמתרגשת עד דמעות מהשירה של אימה. זהירות, אין עין אחת שיכולה לעמוד בפני הדבר החמוד הזה.

 

 

 

לא בכדי נבחרה מלאלה יוספזאי לאחד מהאנשים המשפיעים ביותר של השנה החולפת. אחרי שעברה ניסיון התנקשות, ואחרי שכתבה ספר על חייה שנכנס לרשימת החובה בבתי הספר בארצות הברית, הפכה הנערה הצעירה לאחד מהגיבורים הכי מפתיעים שידענו. גם הקטע הזה, שצולם באו"ם, הוא כמו כל הקטעים בהם היא מדברת - הופך את הקרביים ועושה בוקס בבטן.

 

 

 

אומנם השיר Roar של קייטי פרי נטחן השנה לגמרי, אבל את הגרסה הזו אתם חייבים לראות. כל המשתתפים בקליפ  הם ילדים המאושפזים בבית החולים דרטמות- היצ'קוק, שחלקם לא הצליחו לקום מהמיטה מרוב חולי, אבל עדיין הרגישו בלתי מנוצחים.

 

 

 

עוד סרטון שרץ חזק וריגש מיליונים (למען הדיוק – קרוב ל-14 מיליון!) הוא של התאומים שלא הצליחו להיפרד גם אחרי הלידה.

 

 

 

את הקטע הזה הבאנו בעבר, אבל זה תמיד כיף להיזכר בו שוב. כפי שתוכלו לראות מדובר בתיעוד רגיל למדי של הופעת סיום חוג ריקוד. מה שלא רגיל זו הילדה המככבת בו, שבשום פנים ואופן לא הסכימה להיות כמו כולן, לעמוד יפה בשורה ולבצע את התרגילים בצורה אוטומטית.  

 

 

 

כשאנחנו היינו קטנים כל מה שחלמנו עליו היה שיתנו לנו להישאר בבית ולראות "קשת וענן", אבל לילדה הזו התגשם חלום שאנחנו לא העזנו אפילו לדמיין: בדרך לבית הספר ההורים שלה בישרו לה שהם נוסעים לדיסנילנד. אתם יכולים לדמיין איך אתם הייתם מגיבים באותו רגע, אבל בטוח שלא תצליחו לדמיין את התגובה שלה, או של אחותה הקטנה.