כבר שבועיים שהוא מככב לי במטבח .

 

 

 

בשבוע הראשון כולם שתו ממנו. כולם חוץ ממני. זה קטע פסיכולוגי כזה, שלי לפחות. התחושה הפסיכולוגית הייתה כאילו אני שותה מי ברז, והאינסטינקט המיידי היה לחזור למתקן הכדים שלי, שעדיין לא פינו מהמטבח. אם להודות, שתיתי מבר המים רק קפה ותה. כלומר כל מה שעובר הרתחה.

 

אחרי שבוע הרגשתי שאני חייבת לעשות את הצעד הזה ומזגתי לי כוס. גיליתי שהשד לא נורא בכלל, והמים אפילו מאוד טעימים, הרבה יותר ממי ברז (הבדל שמים וארץ) ומהר מאוד התרגלתי לטעם החדש. התחלתי ללמוד אותו, וגיליתי כל מיני פונקציות מדליקות ופרקטיות:

  1. אף על פי שהוא עומד על השיש ואין גישה לילדים, למזיגת מים רותחים צריך ללחוץ על שני כפתורים – כפתור ביטחון ואז כפתור מזיגה.
  2. גיליתי שאני יכולה לתכנת לי כמות המים והטמפרטורה שמתאימים לי לבקבוק תמ"ל של התינוקת. היא אוכלת כמות של 180 ccוהמים חמימים אז קבעתי את הטמפרטורה ל-35 מעלות, ובכל לחיצה על הכפתור הייעודי, הבקבוק שלה מתמלא בדיוק בכמות הרצויה ובחום הרצוי. כל שנותר הוא להוסיף את האבקה. גיליתי שמדובר בפתרון מצוין לבקבוק בלילה כשאין כוח לחכות שהקומקום ירתח.
  3. עוד פונקציה נהדרת שנחשפתי אליה היא חסכון בחשמל. כאשר אני לא משתמשת במכשיר פרק זמן מסוים, הוא נכנס למעין תרדמת ושומר על טמפרטורה קבועה בזמן ה"שינה". בנוסף, הגדרתי במכשיר שהחל משעה 24:00 בלילה ועד 6:00 בבוקר המכשיר נכבה ולא עובד כלל על חשמל. אין ספק - חסכוני וחכם.

המסקנה העיקרית שלי היא בעיקר, איך עד היום לא עברתי לבר מים מסוננים ? כל כל קל,

פרקטי, נוח ובריא (אני שותה יותר!). מבחינת מיקום, הוא יושב על השיש, נגיש וגם מעוצב יפה כמו רהיט. לשמחתי הוא משתלב נהדר עם המיקסר שלי.

 

לסיכום, אני מאוד מרוצה וממליצה בחום לעשות את הצעד המצוין הזה ולעבור לבר מים. בהקשר של אלקטרה בר, אני חייבת לציין ששירות הלקוחות היו מאוד אדיבים ,הסבירו וצעדו איתי יד ביד עד שהבנתי את כל הפונקציות של המכשיר, שבהחלט התברר כקל להבנה ואפילו כתוב בעברית (יש פונקציית שפות וניתן לבחור בשפה הרצויה). ממש פשוט.

 

חברים יקרים, תפסו יוזמה ועברו לבר מים. לא נמאס לכם לסחוב ?

קארין שי