ברגע שאתה הופך להורה, אתה די נפרד מהיכולת לאכול בשקט, בישיבה ובנחת. זה נכון לכל הארוחות שנאכלות עם הילדים, אבל בייחוד לארוחת הבוקר. בסרטים האמריקאיים ההתארגנות בבוקר נראית פוטוגנית, אבל במציאות זה נראה כמו סרט מלחמה: כאוס, עצבים, ניג'וסים וכיבוי שריפות. מי יכול לאכול את הארוחה החשובה ביום בתנאים כאלה? תוסיפו לזה את הבגידה המרה של קצב חילוף החומרים שבאה כעסקת חבילה עם חציית גיל 30 וקיבלתם מרמור ובכמויות, ולא מהסוג ששורף קלוריות.

אז מה קורה בפועל? חוטפים עוגייה או מתפתים לדיל של קפה ומאפה על הדרך. יש גם את אלו ש"לא רעבים בבוקר". אני לא מאלו, וגם הדיאטנים והדיאטניות מכל האסכולות לא ממש מצדדים בדילוג על ארוחת בוקר. רק משמינים מהדיל הזה יותר בסופו של דבר. מה עושים? יש מוצר חדש מבית היוצר של הרבלייף - שייק חלבונים בטעם קרם עוגיות שמכינים בשתי דקות בבלנדר או בשייקר ויוצאים איתו לדרך. השייק של הרבלייף, רק 200 קלוריות, אמור להשביע ולספק אנרגיה לגוף בזכות שילוב אופטימלי של ויטמינים ומינרלים (סידן, אבץ, ויטמיני B, ויטמין C, חומצה פולית, סיבים תזונתיים וברזל הם רק חלק מהרשימה). בכלל, המחקרים העדכניים בתחום התזונה מראים שחלבונים הם הדבר הבא בכל הנוגע להרזיה ולשמירה על משקל תקין. החישוב הוא כ-1.5-1 גרם חלבון לכל קילוגרם שלנו.

כשנחשפתי לשייק הפופולרי של הרבלייף נחשפתי גם לעובדה שהכדורגלן כריסטיאנו רונלדו הלוהט הוא הפרזנטור של המותג, ומה שטוב לרונלדו - בטח ובטח טוב לבן זוגי. אז החלטתי שהוא זה שייקח עמו שייק (בבקבוק ספורט שווה ומעוצב כמובן) מדי בוקר בצאתו לעבודה. כזו אני, לפנק, לפנק, לפנק. מה גם, שאני עובדת מהבית, ואחרי פיזור הילדים בגנים בבוקר, אני חוזרת לביתי-מבצרי-משרדי ומכינה לי ארוחת בוקר בשקט לפני שאני צוללת לענייני דיומא.

אז בבוקר הבלנדר הביתי נכנס לפעולה. פעם זה על בסיס חלב, פעם אחרת על בסיס מים (אפשר גם על בסיס מיץ תפוזים או מיץ אחר), שתי כפות אבקה וכמה קוביות קרח והופ, לדרך. אפשר לגוון כדי לא לשתות כל יום את אותו שייק ולהוסיף פירות טריים או להכין את השייק על בסיס יוגורט. כדאי לנקות את הבלנדר מיד בתום השימוש ויש גם טיפ מנצח לעניין: שופכים למיכל הבלנדר מים וקצת סבון כלים, מפעילים, שוטפים וזהו.

הרבלייף | שייק חלבון | משקה חלבון | שייק להרזייה | שייק חלבונים

מה מדווח הנסיין? השייק של הרבלייף טעים, משביע כמו ארוחה ונוח להכנה ולנשיאה בנסיעה. עדיין אין לו את הגוף של רונלדו, אבל אנחנו אופטימיים. נכון, עדיף לאכול בבוקר בייגל טרי עם גבינת שמנת וסלמון, או לפחות חביתה עם גבינות, ירקות ולחם טרי. ברור שהשייק הוא סוג של ברירת מחדל, אבל אם כבר ברירת מחדל לפחות שתהיה מהירה, משביעה ומסייעת לצמצם היקפים.

אז במקום להעמיס צידנית ובה 100 גרם גבינה צהובה, בננה, 100 גרם אננס טרי, 100 גרם תרד טרי, 100 גרם צנוברים, 100 גרם צלי כבש (!), 50 גרם שיבולת שועל, שני גביעים של יוגורט, פילה של דג בקלה, 100 גרם גבינה לבנה ו-100 גרם פולי סויה, תוכלו לקחת רק את השייק.Win-win situation  כי זה גם חוסך זמן (למי יש זמן בבוקר לצלות כבש ולאדות דג?!) וגם חוסך מאות קלוריות.

רוצים גם לפנק את רונלדו? סליחה, את עצמכם או את בן הזוג? 195 שקל למיכל של 550 גרם (21 מנות) וזה שלכם. 03-9431155

הרבלייף | שייק חלבון | משקה חלבון | שייק להרזייה | שייק חלבונים