אתם מכירים את האנשים המעצבנים האלה שמתרגלים בקלות לדברים חדשים? שלוקחים כל דבר באיזי ושום דבר לא מצליח לרגש אותם יותר מידי..מכירים? נעים מאוד..אני.

 

אני מירב, אמא של גמד מחמד קטנה ומתוקה שאפילו הלידה שלה לא הצליחה להוציא אותי מהשאנטי התמידי.

 

והיום הגיע בדואר מכתב. הגמד עולה לכיתה א' ובדואר נחה לה רשימת הציוד שצריך לקנות לקראת תחילת שנת הלימודים.

 

תמיד חשבתי שאשלח אותה לבית ספר עם תיק כלשהו שיש לי בבית (מה? "תהילה" זה לא באופנה?) ומצוידת במחברות חומות לא עטופות כי התוכן זה באמת מה שקובע.

חשבתם שאני עדיין cool? תשכחו מזה!

 

אני בשיא הלחץ רוצה לגשת לחנות ולרוקן מדפים. המחשבה על הקטנה שלי בכיתה א' הצליחה לגעת לי בנקודות שבכל שנותיי הרבות (לא, אני לא מגלה לכם בת כמה אני) לא ידעתי שאצלי קיימות.

 

אז כמה נשימות ארוכות ואני עפה לי על ה"מטלה". מאיפה קונים ומה? זאת השאלה הראשונה שנשאלה.

 

הרשימה צמצמה לי את שאלה ה"מה" לשאלת מותג. איזה מותג ילווה את הקטנה בשנת הלימודים הראשונה והמרגשת (מי אמר קלמר של 'ווינקס' ולא קיבל?).

האיפה - זאת כבר שאלה מסובכת יותר (חיפשתי גם לה תשובה ברשימה אבל ללא הצלחה).

 

 

אחרי לא מעט מחשבה המסקנה הייתה דיי ברורה. אני עצלנית, מאד בררנית, וכדאי שהכל יהיה במקום אחד ואם אפשר בלי ארנק מרוקן. התחלתי לחקור את הרשת. מכירים את הסרטים המצוירים שיש לרשע דולרים בעיניים? כנראה שככה גוגל רואה אותי – אחרת לא ברור מאיפה המחירים ההזויים שקיבלתי בתוצאות החיפוש. לא התייאשתי והמשכתי לבדוק – הפעם אצל חברות שכבר עברו את השלב המעיק הזה ויכולות לתת לי כמה טיפים. אז האופציה של איביי לא באמת רלוונטית לדברים הגדולים שאמורים להישאר עמידים (בערך הכל?) וכמובן שרצוי לקנות בארץ (כי אלו ימים בהם תושבת אשקלון שכמוני מחויבת להשריש פטריוטיות). ואחרי שסיננתי את כל אלו – הבנתי מהחברות שברשת קרביץ יש חבילות חזרה לבי"ס לפי סוגים/גדלים/צורות ואפילו לגמדים!

 

 

בביקור חשדני הגעתי אל סניף קרביץ באשקלון, ולשמחתי מצאתי מבחר רחב של מוצרים מרמת המחק והמחדד (מי אמר שמחק לא צריך להיות יפה ומיוחד?) ועד רמת התיק כי חשוב שהוא יהיה גם אורתופדי וגם מגניב.

 

אז אחרי שעה, יצאתי עמוסת שקיות ומרוצה מהשלל בידיעה שהשנה תהיה שנה קלה (עד כמה שחמישה קילו ציוד יכולים להיות קלים). ואז התקשרו אלי מאון לייף והציעו לי להשתתף בפרויקט הנסייניות של קרביץ ולקבל מלא מוצרים במתנה. טוב נו, לפחות מתנות לימי הולדת לא יהיה לי חסר :)