מוסיקה היא חלק בלתי נפרד מהאימון – דרך האייטיונס, אפליקציות מוזיקה או נגן. המוצר הבא הוא חבילת כושר שלמה שכוללות אוזניות סטריאו עם חיבור Bluetooth, ניטור דופק, יישום עבור iphone  ורצועה לזרוע. חוץ מהעובדה שהוא יוצר עבורך תוכנית אימון מותאמת אישית לרמת הכושר, הוא מבצע מעקב אחרי הדופק, מספר הצעדים, המרחק, המסלול והמהירות. כל הנתונים מתועדים ביומן האימון באפליקציה. לא רק שתעקבו בצורה מדויקת אחרי ההתקדמות שלכם, תוכלו אפילו להשוויץ עליה בפני החברים שלכם בפייסבוק.

 

 

לקנות כאן 

 

מזרן הוא חברו הטוב של כל חובב יוגה. עכשיו לא צריך להסתפק בבגדי יוגה מגניבים, אלא אפשר להוסיף גם את האקססורי המושלם - מזרן מעוצב. במרמלדה מרקט תוכלו לרכוש אותו ב- 300 ?. לא זול, אבל לא סתם אומרים שאקססורי עושה את כל ההופעה.

 

לקנות כאן

 

אם באקססורי עסקינן, אז נעלי ספורט הם פריט החובה שעושה את כל ההבדל. אבל לקנות נעל ספורט - זו משימה לא פשוטה. עשרות הדגמים והתארים הפומפוזים ששגורים אצל כל מוכר, נוטים להשאיר אותי לרוב מבולבלת. במקרה של נעלי ה-GLYCERIN 12 של ברוקס – זו היתה אהבה ממבט ראשון. הן קלילות (296 גרם), עוטפות את הרגליים ויושבות נהדר גם במהלך ריצה. מסתבר שמדובר בטכנולוגיה חדשה שמרככת את עצמת הפגיעה במשטח הריצה. שלא לדבר על הצבע ההורס שמושלם לקיץ - וורוד זוהר. בקיצור, רוצו לקנות ואז שוב לרוץ..

 

להשיג בסניפי רשת BROOKS ובחנויות המובחרות

 

אם את מאלה שעוקבים באדיקות אחרי כל קילו, אז המשקל הזה הוא בדיוק בשבילך. הוא מתחבר לווי פי בבית, ואפילו עוקב אחרי שינוי באחוזי השומן בגוף. הוא מתאים לשימוש של עד שמונה אנשים, כך שכל בני המשפחה יכולים לעשות בו שימוש.

 

לקנות כאן

 

חגורת האימון הזו היא התחליף לאחד האקססוריז הכי כעורים ומזוהים עם שנות התשעים - הפאוץ'. החגורה נמכרת בשורה של צבעים, מתאימה לגברים ולנשים ויש בה כיסים רבים שיתאימו לסמארטפונים או לגאדג'טים האחרים שלכם במהלך האימון. היא עמידה לריחות ומתאימה לכביסה במכונה

 

לקנות כאן