אופניים לכל
יום כיפור הוא הזדמנות מצוינת לתרגל עם הילדים רכיבה על אופניים, קורקינט, רולרבליידס, גלגיליות ומה לא. בעצם, יום כיפור הוא ה-חג של חנויות האופניים בארץ. 
בקרב לא מעט הורים מתעוררת ההתלבטות מה ללמד את הילדים קודם: שיווי משקל או דיווש? ברשת אימג'נריום אפשר למצוא רב-שלביים, המתאימים את עצמם לגיל הילד. בשלב הראשון הילדים ידחפו את האופניים בעזרת הרגליים, ללא דוושות וללא גלגלי עזר. בשלב השני, כשיש כבר שליטה בשיווי משקל, מתקינים דוושות ואפשר להתקין גם תיבת הילוכים. האופניים קלים מאוד, נוחים לתפעול והם מיועדים לילדים בגובה 90 עד 110 ס"מ ובמשקל מרבי של 30 ק"ג.
צילום: Imaginarium
 
 
מחיר: 400 שקל 
 
 
לקטנטנים יש אופני עץ מעוצבות של פיט טויס, המיועדות לפעוטות מגיל 18 חודשים ומעלה.
צילום: יח"צ
 
מחיר: 199 שקל 
אפשר להשיג ברשת דוקטור בייבי
 
 
אם באופניים עסקינן, אז קבלו את המותג שהוא הכוכב החדש בתחום בארץ: תלת אופן ואופני שיווי משקל של המותג SMART TRIKE, שהושקו ממש לאחרונה בארץ.   
חברת SMART TRIKE פיתחה את דגמי chic, תל אופן לגיל הרך, שהם בנויים בטכנולוגיית touch steering (היגוי בנגיעה). מה זה אומר? פעולת היגוי אינטואיטיבית ופשוטה ממש כמו בעגלות תינוק: ההורה מכוון בקלות את הנסיעה בתלת אופן באמצעות הטיה של ידית האחיזה בנגיעה, ללא הפעלת כוח וללא צורך בסיבוב פיזית של תלת האופן, וביד אחת. 
 
 
מה עוד טוב בזה? אפשר בלחיצת כפתור לנטרל את יכולת כיוון הכידון שבו אוחז הפעוט ואז השליטה היא בידי ההורה ואין "מלחמה" על כיוון הנסיעה. אתם מחליטים ולא צוציק בן שנה. יש גם חגורת בטיחות, גגון וסל לחפצים ולבקבוק. 
 
799 שקל לתלת אופן, 279 שקל לאופני שיווי משקל ללא דוושות
אפשר להשיג ברשת ד"ר בייבי, שילב, כפר השעשועים, טויס אר אס ,מוצצים, פירט האדום, עידן 2000, ביג ובחנויות הצעצועים והתינוקות המובחרות, ובאתר.
 
 
 
אופני Taga
אופני Taga, המשלבים אופניים (יותר בכיוון של תלת אופן) ועגלת תינוק, הם להיט למי שרוצה לאמץ את רעיון יום כיפור לכל השנה ולא לנסוע בכלל באוטו. לאופניים יש עגלת תינוק מובנית ובטיחותית ואפשר לרכוב ככה ברחבי העיר או הכפר בבטחה, מבלי שהתינוק יזדקק לקסדה או לסלקל. ואם רוצים להיכנס למכולת? אין בעיה. אפשר לקפל את החלק הרלוונטי ולהסתובב עם עגלה כמעט רגילה. מדובר ביוזמה ישראלית שפותחה בהולנד ונמכרת בעיקר באירופה, שם תרבות הרכיבה האורבנית מפותחת בהרבה. 
צילום: יח"צ
 
מחיר: 1,500 דולר או אירו (תלוי איפה רוכשים), אפשר להשיג גם בארץ במחיר 6,000-5,000 שקל או יד שנייה.
לאתר לחצו כאן.
 
חולצה מקררת
ביום כיפור תמיד יש חמסין, כך טוענת הסברה הרווחת. גם אם דני רופ יכחיש זאת ויביא טבלאות וגרפים מהשנים שעברו כדי להפריך את הטענה הזו, העובדה היא שכו-לם מזיעים על גבול המתעלפים מהחום. אז אם אתם מתבאסים להופיע בבי הכנסת בחולצת דריי-פיט לנידוף אגלי הזיעה, אתם צודקים. הפתרון הוא חולצה מקררת בגזרת פולו. באתר של חברת קולומביה רשום כי החולצה המקררת שלהם עשויה ב"טכנולוגיית סיבים תרמיים לתנאים חמים, המקררת את העור באופן פעיל, ומרחיקה את חום הגוף לצד החיצוני של הבד (וגם את הלחות), ובכך שומרת על טמפרטורה קרירה ונעימה יותר בסביבות הגוף". כך תיראו אלגנטיים בחג ולא כאילו חזרתם מריצה, וגם תתמודדו בגבורה בזיעה ובחום. 
 
צילום: Columbia
 
מחיר: 350 שקל
 
חליטת תה המעניקה שובע
אולי כך תפחיתו את תחושת הרעב? חברת "נופר מוצרים טבעיים" הוציאה לשוק חליטת רזיטימקס מבוססת על פולי קפה ירוק טחונים שלא עברו קלייה. פולי הקפה הירוק עשירים בנוגדי חמצון וחומצה כלורוגנית, המסייעת לתחושת שובע וזה הרי מתאים ליום כיפור לא פחות מאשר לדיאטה. בנוסף לקפה הירוק, יש בחליטה גם צמחים נוספים כמו תה ירוק, פרחי היביסקוס, עלי פטל, לואיזה, ג'ימנמה, עלי זית ושומר.
 
 
צילום: יח"צ
 
מחיר: 72 שקל ל-100 תיונים כשרים.
להשיג כאן ( אפשר להשיג בבתי המרקחת ובבתי הטבע ברחבי הארץ ולקבל דוגמיות חינם).
 
פנס דינמו לראש
מכירים את זה שרוצים להעביר את הצום כמה שיותר בקלות ביום אז הולכים לישון כמה שיותר מאוחר בערב יום כיפור? רוב האנשים פשוט מסתובבים בניסיון להתעייף ולישון הרבה. כדי להסתובב בחוץ בלילה על גבי אופניים \ רולרבליידס בערב כדאי להתאבזר בתאורה כי הרי את הנייד עם הפנס השארנו בבית... כאן נכנס לתמונה פנס ראש חביב הפועל על דינמו. כמה סיבובים והסוללה שבפנים נטענת לחמש דקות של שימוש, דקה של סיבובים כבר תאיר לכם את הדרך במשך חצי שעה. 
 
צילום: יח"צ