את הצלקת הכי קשה שלי קבלתי בגיל שנה ועשרה חודשים כאשר ניכוותי קשות מנפילה לתוך כלי שהרתיח את החיתולים שלי על פתליה במקלחת. ההחלמה הממושכת והצלקות שעיטרו אז את כל הגב ואזור בית השחי היו נרפאות מהר וטוב יותר אם הייתה אז משחת הקלו קוט המעלימה צלקות ביעילות וללא עקבות ובטח שבטח אם היו מתחילים את הטיפול זמן קצר אחרי החלמת המקום הדואב מכל השלפוחיות שנוצרו שם לפרק זמן ממושך.

היום הפכה הצלקת הזו בעיקר לצלקת רגשית.

 

כל אחד מאיתנו נושא על גופו צלקות פיזיות, אותן צלקות שנוצרו בעקבות טראומה, כוויה, ניתוח, פציעה או חתך. היום יותר מבעבר ניתן להעלים צלקות. משחת הקלו קוט היא אחד מהפתרונות הטובים יותר אם לא הטובה מכולם המיועדת לכך.

 

 

 

קלו-קוט הינו ג'ל סיליקון רפואי המכיל: Polysiloxanes, Silicon Dioxide   
נוסחת הסיליקון הייחודית של קלו-קוט (Kelo-cote) פותחה במיוחד למניעה וטיפול בצלקות. במחקרים רפואיים הוכח שמריחה של קלו-קוט על פני הצלקת יכולה למנוע התפתחות צלקת אדומה ובולטת ולהאיץ את קצב ההחלמה של הצלקת.

קלו-קוט הינו ג'ל שקוף המתייבש במהירות. הוא קל ונוח לשימוש גם באזורי גוף חשופים כי אינו נראה לעין ומתאים לשימוש גם בילדים, נשים הרות ומניקות, ובעלי עור רגיש. קלו-קוט מאפשר התאמה מרבית לצלקת שלך.

השבוע לקחתי חלק באירוע והאזנתי להרצאה מפי ד"ר להבית אקרמן רופאת עור ומומחית באסטטיקה. היום אני מבינה היטב כיצד נוצרת על עורינו הצלקת, מהן השלכותיה הפיזיות והנפשיות. ההתיחסות למשחת הקלו קוט הבהירה לי את יתרונותיה

 

קלו-קוט מסייע לשפר את מראה הצלקת, לשטח את פניה ולרכך אותה וכן להפחית את האודם, הכאב והגרד הנלווים לה. בשימוש מוקדם, קלו-קוט מסייע למנוע התפתחות צלקת אבנורמלית ולהאיץ את קצב ההחלמה של הצלקת כך שתיראה רכה, עדינה ויפה יותר, בטיפול מוקדם בצלקת עם קלו-קוט, אחוזי היעילות גבוהים מאוד.

 

 

בקלו קוט היכולת הבלעדית להתאים את סוג הטיפול לסוג הצלקת. 

 

 

ניתן לרכוש את מוצרי סדרת קלו-קוט: בכל רשתות הפארם, בבתי המרקחת הפרטיים, בבתי המרקחת של קופות החולים, ובבתי המרקחת הדיגיטליים. לרכישה מקוונת הכנסו לכאן או לכאן

 

לשאלות ותשובות הכנסו לכאן

לקבלת שובר הנחה הכנסו לכאן

לצפיה בסרטון המראה את תהליך ריפוי הצלקת הכנסו לכאן

 

 

 

 

 

 

 

ריקי ברוך 

מאמנת אישית וקבוצתית עיתונאית רשת, בלוגרית.