כלכלת המשפחה הוא ספר חובה לכל משפחה. ותמצאו בו כל מה שצריך לדעת כדי לנהל נכון את כלכלת המשפחה ובנוסף ספר בונוס מצורף לספר: "כיצד להגדיל הכנסות" במהדורה חדשה ומעודכנת. 

 

 

"כלכלת המשפחה", ספרו החדש של צביקה ברגמן, יסייע לכם לנהל בחכמה את כלכלת המשפחה.

הספר, הכתוב בגובה העיניים, בשפה מובנת ופשוטה, מכיל בין היתר: רשימה של 101 ההוצאות של המשפחה וכיצד לצמצם כל אחת ואחת מהן, כיצד לעבד את נתוני ההוצאות אל מול ההכנסות כדי לצאת מהמינוס, 202 טיפים - איך לחסוך ולהרוויח עשרות אלפי שקלים, כיצד להשתמש בכסף בתבונה ולהשביח אותו בבורסה ובנדל"ן, חינוך פיננסי של הילדים במשפחה, וגם תשובות והסברים לשאלות הנפוצות ? האם לקנות או לשכור דירה? האם לקנות מכונית חדשה או יד שניה? כיצד לחגוג חכם אירועים משפחתיים? ועוד עצות רבות נוספות. בנוסף, הספר מכיל גם מידע על משכנתאות והלוואות ומושגים מעולם הבנקאות.

 

הספר כולל בחלקו השני ספר בונוס של צביקה ברגמן, החשוב לעצמאים ולכל אחד ? "כיצד להגדיל את ההכנסות" - במהדורה מחודשת ומעודכנת. הספר מכיל המלצות ועצות במגוון תחומים, ביניהם: כיצד תדע שהעסק שלך מרוויח? כיצד להביא לקוחות באמצעות ערוצי הפרסום השונים (פייסבוק, פרסום באינטרנט, פלאיירים ועוד), כמה "שווה" כל לקוח, בניית תכנית יעדים, עשה ואל תעשה בעסקים, כיצד להשיג לקוחות חדשים באמצעות אנשים, כיצד לבנות הצעת מחיר, וכן גם לא פחות חשוב - קטעי השראה להצלחה.

 

על מחבר הספר צביקה ברגמן: איש עסקים, מאמן, סופר, מרצה ומו"ל. כתב והוציא לאור עשרות ספרים ביניהם רבי מכר שתורגמו לאנגלית וסינית. ממייסדי קהילת שוק ההון בישראל ברשת האינטרנט, ממשתתפי ישיבות השדולה לחינוך פיננסי שליד ועדת הכספים בכנסת ישראל.

 

מחיר: 99 ? להשיג ברשתות וחנויות הספרים ובאתר סודות

הרכישה באתר במחיר 85 שקלים כולל משלוח.

 

 

 

  

 

 

ריקי ברוך 

מאמנת אישית וקבוצתית עיתונאית רשת, בלוגרית.