בהמשך לטרנד שצמח השנה, שבמסגרתו מעלים כוכבים תמונות שלהם במראה הטבעי, החליטה הזמרת דמי לובאטו להתחיל ביוזמה חדשה. אתמול (שני) היא העלתה תמונה שלה לאינסטגרם, בה היא נראית נטולת איפור לחלוטין. "בואו נתחיל טרנד חדש באינסטגרם/טוויטר "NoMakeUpMonday#" – כך הציגה לובאטו את החזון שלה, שבמסגרתו מדי יום שני יעלו נשים תמונות שלהן לרשתות החברתיות כשהן נטולות איפור. "למה? בגלל שמגיע לנו להראות לעולם את היופי ואת הביטחון שלנו", הוסיפה.

 

דמי לובאטו בגרסת הנטורל

 

 

השנה שבה חשפו הכוכבות איך הן נראות באמת

לכל סלבית דחוף להראות לנו איך היא קמה בבוקר. כלומר, אחרי שהיא מביימת את איך שהיא קמה בבוקר

לכתבה המלאה...

 

בדרך כלל אנחנו רגילים לראות את לובאטו, רק בת 22, מלאה באיפור דרמטי, הכולל מעטה מייק אפ מסיבי, עיניים מעושנות ואודם כהה. לכן תמונה שלה במראה הטבעי היא בהחלט שינוי מהותי ומבורך. התמונה הזו משמעותית עוד יותר גם בהתחשב בעברה של לובאטו: ב-2012 הודתה הזמרת ושופטת  The X Factor כי היא סבלה מדימוי גוף בעייתי כבר מגיל 3 (!) והיא החלה לסבול מאכילה כפייתית ובולמיה עוד בגיל 8. בנוסף, היא אישפזה את עצמה ב-2011 בין השאר כדי לטפל בהתמכרות שהיתה לה לפגיעה עצמית, ובמהלך הטיפול גילו כי היא סובלת מהפרעה דו-קטובית.

 

בניגוד למרבית הכוכבים שעושים הכל על מנת לטשטש את הטיפולים והבעיות שלהם, לובאטו דווקא יצאה איתם לאור, על מנת לעורר מודעות לנושאים ולאפשרויות הטיפול. הווידויים האמיצים הללו השתלמו בסופו של דבר, ולובאטו נחשבת היום לאחת הזמרות המצליחות והאהובות בארצות הברית.

 

ועכשיו עם איפור. מה עדיף? תמונה: Shutterstock

 

יכול מאוד להיות שהיוזמה החדשה של לובאטו תעלם בפיד במהירות שבה היא צצה, אבל אין ספק שהיא גרמה לנו להעריך אותה אפילו יותר.