צעד קטן לספורטס אילוסטרייטד– צעד ענק לנשים. גיליון בגדי הים המפורסם, שכבר אירח בין דפיו את ביונסה, בר רפאלי, טיירה בנקס, קייט אפטון, אל מקפירסון – ובעצם כל דוגמנית נחשבת – העלה לראשונה פרסומת שבה מככבת דוגמנית למידות גדולות.

 

פורצת הדרך היא אשלי גרהאם, בת 27, שאמנם רחוקה מלהיות שמנה, אבל בהחלט יכולה להיות גאה בגוף בעל קימורים נשיים. גרהאם, לבושה בביקיני שחור במידה 16 האמריקאית (44-46 בישראל), מופיעה בקמפיין לחברת בגדי הים SwimsuitsForAll, חברה שכשמה כן היא: מייצרת ומשווקת בגדי ים לכל המידות והנשים.

 

 

גרהאם עדיין לא מככבת בעמודים הרשמיים של הגיליון – ובטח שלא על השער – אבל בהחלט מדובר בצעד המשמעותי, שיכול להוות פתח רציני למתן לגיטימציה למודלים אחרים של נשיות, שלאו דווקא נראים כמו אלו שצועדים על מסלולי האופנה הגדולים. מה גם שהמגזין, שנחשב באופן מסורתי לאוטוריטה הקובעת מה זה סקסי, סוף סוף מודה שגם אישה שלא נראית כמו קולב יכולה להיות מושכת.

 

 

גרהאם עצמה הגיבה לפרסום בצורה הכי מעוררת השראה שאפשר: "אני יודעת שהחמוקיים שלי סקסיים ואני רוצה שכולן ידעו שככה גם החמוקיים שלהן. אין שום סיבה להתחבא ויש את כל הסיבות להשוויץ". מהממת כבר אמרתי?