בית חכם

נועלים את המשרד ללילה? חוששים לביטחון הבית והרכוש? יש מעט דברים חשובים בחיים כמו יכולתנו לחיות בביטחון ובהגנה מלאה, מכיוון שכל מה שאנו מבקשים זה קצת שקט. ולמרות שלעתים היינו מעוניינים לקוות שעולמנו בטוח ונעים, המציאות לפעמים מראה שלא תמיד הכלל ורוד. ובמצבים כאלה עדיף להיות מוכנים לרע מכל, אפילו אם זה אומר שאנחנו צריכים למצוא בית חכם עם מערכות אזעקה או שירותי אבטחה, למשל.

אין זה משנה אם אנחנו יושבים בבית, סוגרים את המשרד ללילה, או פורשים לעיסוקים היומיומיים שלנו, אנחנו צריכים לעשות כך מתוך הידיעה שאין סיכוי שיצליחו לחדור למקום ללא הסכמה שלנו, לגנוב רכוש או חלילה, לגרום אפילו לפגיעה פיזית.

בית חכם מסוגל לסייע לשמור על בטחונו ולתת לנו את כל המידע שלו אנו זקוקים במקרה הצורך.

בזמנים אלה כמעט אין עסקים או בתים בהם לא הותקנה מערכת מצלמות אבטחה המונעת, באופן אקטיבי ופאסיבי, כניסות בלתי מאושרות, ומודיעה לנו ולמשטרה אם יש פריצה. כמעט תמיד, אזעקות אלה מגיעות משולבות עם חיישני תנועה, נפח ומצלמות במעגל סגור למיגון מלא.

כשחושבים על זה, אבל גם מערכות אינטרקום שמנטרות כניסות ויציאות ממבנה בו אנו יושבים, מסייעות משמעותית לביטחוננו. אינטרקום נותן לכל אחד לראות ולשמוע ממרחק, לקבוע מי רשאי להיכנס למבנה ומי לא, ולהפעיל את דלת הכניסה בלחיצת זמזם.

 


פעמים אחרות מה שדרוש לנו זה טיפת מידע, ומי יותר יעיל מחוקר פרטי שיעזור לנו במשימה? עקצו אתכם? אל תישארו בחושך! חברת חקירות יכולה להציב מעקבים מתועדים אחר גורמי עניין משמעותיים.

השוואת מחירים היא הדבר החשוב ביותר בטרם תרכשו בית חכם. ערכו סקר שוק ולמדו על ההבדלים בין המוצרים השונים של הבית החכם ורק אז בצעו רכישה.

התקנה היא עוד דבר חשוב והכרחי לכן ודאו שאתם מקבלים התקנה מקצועית יחד עם אחריו על המוצר! אם יש אפשרות האריכו את תקופת האחריות גם הדבר כרוך בתשלום.

צריכים פתרונות עבור בית חכם עם מצלמות אבטחה אלחוטיות?

 

הקליקו על אתר לקבל את כל המידע על ביטחון אישי, ותישנו טוב בלילה.

 

המשך קריאה:

http://www.hadash-hot.co.il/tech/home-automation