בימנו כל עסק ולא משנה אם הוא גדול או קטן צריך ואפילו מוכרח שיהיה לעסק שלו נוכחות אונליין. האתר הוא כרטיס הביקור של העסק בעולם האינטרנט והשיווק והפוטנציאל שלו להביא לנו בעלי העסקים הרבה לקוחות חדשים.
 על מנת לבנות אתר ייחודי וייעודי, על פי צרכי בעליו וציפיותיו, חשוב לפנות אל חברה מקצועית כמו אינטר קליק שיווק באינטרנט, המתמחה בבניית אתרים. חברה מקצועית מעמידה לרשותכם ולשירותכם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בתחומם ובהם: אנשי תוכן, אנשי טכנולוגיה, שיווק, מעצבים גרפיים ועוד.

מה היא פונקציות של אתר ייצוגי?

את ייצוגי אמור למלא פונקציות רבות ולכן עליו להכיל ממשקים רבים. הוא אמור להיות ידידותי לגולש ולהעניק לו חוויית גלישה. הוא אמור לספק לו מענה לשאלות, למלא עבורו צרכים, לאפשר לו להפיק תועלת. יש לא מעט אתרים ייצוגיים הכוללים ממשקים מורכבים ובהם פורומים, בלוגים, חנות מוצרים, אולם תצוגה וירטואלי, אינדקסים ועוד. ככל שהאתר יהיה נגיש, זמין וקל לגולשים הוא ייהפך לפופולארי עבורם. קרא מה המקור המילה אינטר שיווק.

בניית אתר איכותי הינו דבר אשר מחייב ידע וכמובן ניסיון. בנוסף, דרוש היכרות מעמיקה עם האופן שבו מקדם מנוע החיפוש גוגל את האתרים השונים (קידום אורגני). בניית אתר וורדפרס מאפשרת לכלול בו תכנים רבים, המעניקים ערכי יסוד וערכים מוספים לגולשים. בנוסף לכך, אתר ייצוגי הוא אתר שבנוי היטב, מרשים מבחינה חזותית והמטרה העיקרית שלו היא להגדיל באופן משמעותי את החשיפה לעסק שלכם.

סוגי אתרים ייעודיים

יש הבדל בין אתר ייצוגי סטטי, שאין אפשרות להוסיף עליו תכנים וממילא לא ניתן לעדכנו. היתרון שלו הוא במחירו הנמוך ביחס לאתרים דינמיים, אבל חשוב להבין כי אתר כזה אינו ממצה את מלוא הפוטנציאל הגלום באתר אינטרנט. לעומת זאת, אתר דינאמי מאפשר הוספת תכנים ומחיקתם. כמו כן, אפשר לערוך בו שינויים ועדכונים באמצעות מערכת ניהול תוכן פשוטה. לא רק הגולשים מעדיפים תוכן מקורי מתחדש ועדכני- גם מנוע החיפוש גוגל. קרא על כתיבה שיווקית. מחפשים חברה מתמחית בשיווק באינטרנט, נסו את אינטרקליק.

האפקטיביות של אתר ייצוגי מותנית בפנייה עניינית וממוקדת אל קהל היעד שלו ואל מי שנתפסים כלקוחות פוטנציאליים של המוצר או השירות המוצעים בו, לכן חשובה הקפדה על תוכן מעניין, עדכני, שיהיה בו מענה לצרכי הגולשים. אז שהיה לכם המון בהצלחה בבניית האתר.