עד לא מזמן היה נהוג לחשוב שמה שלא מדברים עליו, לא קיים. התקופה האחרונה הציגה שינוי גדול ומשמעותי, היכולת לדבר, לשאול ולמצוא פתרונות חדשים לבעיות ישנות. השבוע מציינים את  יום המודעות לגיל המעבר. מספר עצום של כמיליארד נשים בעולם סובלות מתסמיני גיל המעבר כמו גלי חום, דיכאון, הפרעות שינה, הזעות ויובש בנרתיק, מיליארד נשים שרק מצפות לפתרונות אבל השוק הזה רק עכשיו מתעורר.

הגיע זמן לדבר על בעיות נפוצות וכל כך מוזנחות של הפות והנרתיק.

זכיתי לשמש כמנכ"לית מוערכת בתחומי הטכנולגיה במשך שנים רבות. ב-3.5 השנים האחרונות אני מובילה את חברת ה Femtec-הישראלית AlgaMed Therapeutic , בעלת המותג Secret de Joie,  ששם לעצמו למטרה, להעניק לנשים בכל העולם, מוצרים פורצי דרך, כאלה שלראשונה יהיו מותאמים, טבעיים ואפקטיביים עבור נשים והבעיות הנפוצות והכל כך מוזנחות, של הפות והנרתיק שלהן.

הניסיון שלי בכניסה לגיל המעבר, עשה עבורי את כל ההבדל, ורק אחרי שנתיים של סערה בלתי צפויה הבנתי שמדובר בגיל ההתבגרות השני שלי.

כל כך רציתי למצוא מישהי שתענה על כל השאלות שהיו לי:

  • אני משתגעת? זה נורמאלי?
  • זה יעבור? איך?
  • מה יקרה אחר כך?
  • האם האינטימיות תחזור?
  • מה יקרה לי אחרי שהמחזור יעלם? מי אני אהיה?

אני מאמינה שכדי לראות את השינוי שאנחנו כולנו מייחלות לו, שינוי בו יש לנו איכות חיים בכל גיל, נצטרך לשאול ולדעת יותר. להבין יותר. ולא להפסיק לחפש את התשובות הנכונות, כי לא את כולן מצאו עדיין.

באינסטגרם שלנו כבר ביקרתם? לחצו כאן לעמוד שלנו!

 כשזה מגיע ליובש בנרתיק רב הנסתר על הגלוי

זה לא מובן בכלל כאשר 1 מתוך 3 נשים יחוו את התופעה, אבל זה עוד פחות מובן ש 50% מתוכן לעולם לא יחפשו אפילו מענה. 

אני חושבת כל יום על הנשים האלה. על הסבל הכפול שלהן. הסבל הפיזי ביחסים, והאשמה המתלווה לכך. אני חושבת לעצמי, האם הן מבינות שזו לא אשמתן? האם הן חושבות שאם הן "ישנו משהו בראש" או "ירצו וינסו ממש" זה פשוט "ישתחרר" או "יעבור?"

אני חושבת על הנשים שניסו פתרונות שונים ומשונים, ללא הועיל, עם או בלי הורמונים, עם או בלי תופעות לוואי. האם שאלת את עצמך פעם: "מה יתאפשר לי כשיהיה לי פיתרון ליובש בנרתיק?"

אפרת רמתי. מנכ"לית AlgaMed Therapeutic, צילום ליהי יפה

אנחנו שאלנו. לאחרונה, ערכנו סקר בו מאות נשים נפלאות ענו ועזרו לנו להבין טוב יותר את המגיפה השקטה של היובש בנרתיק. אחרי שנים רבות כל כך שבהן כל אחת חיה לבד, בטוחה שהיא הבעיה, רצינו לתת לכן קול, הזדהות ואת ההקלה שבידיעה שזו תופעה שכיחה, פיזיולוגית –ובעיקר טבעית . גם מה שאתן חושבות ומרגישות ושואפות לו כשזה מגיע לחיים עם היובש - טבעי לחלוטין.

מהסקר עלה שהדבר הראשון שנשים היו רוצות להחזיר לעצמן זה את תחושת הביטחון באינטימיות, 83% מכלל המשתתפות, רוצות לקבל פתרון ליובש בנרתיק כדי להחזיר לעצמן את ההנאה בסקס:
"אני ארגיש שאני יכולה להנות שוב מיחסי מין"
"תחזור החיות ההנאה והשמחה"
"יהיה לי רוגע ואפשרות לקיום יחסי מין ללא חשש מכאב"

% 72 מהנשים לא מחכות אלא מחפשות אקטיבית אחר פתרונות, אך לא מוכנות להתפשר על פתרון בכל מחיר. הפתרון הנדרש צריך להיות כזה שיאפשר שימוש לאורך זמן וללא הורמונים, כפי שתיארה אחת המשיבות: "לא מצאתי פתרון להרבה זמן, אני לא רוצה הורמונים זה לא עשה לי טוב ואני מפחדת".

עבור 40% מהעונות השאלה הכי בוערת כשזה מגיע לפתרון ליובש בנרתיק אכן נוגעת קודם כל לתופעות הלוואי!

מה המסקנות של הסקר? נשים מחפשות פתרון, טכנולוגיה שתדאג סוף סוף לבריאות האישה.

התגליות המדעיות מראות לנו שהיום כפי שהמצב (יובש בנרתיק) הוא טבעי, גם הפתרון צריך ויכול להיות טבעי, כזה שיהיה מותאם לגוף האישה ויוכל ללוות אותה בחיים עשירים ונינוחים. פתרון שיהיה אפקטיבי באמת לתסמיני היובש ולא רק שלא יפגע באישה, הוא גם יאפשר לעור לשקם את עצמו וללא תופעות לוואי ויעניק הקלה ורגיעה לעור הכואב.

למה בכלל צריך טכנולוגיה לבריאות האישה? מפני שלצד הקידמה הטכנולוגית והחברתית, עדיין אין מספיק פתרונות המיועדים לגוף האישה ומותאמים לצרכיה הפיסיים. למרות שהבעיות האלו מאוד נפוצות ונשים משקיעות אלפי שקלים בשנה כדי למצוא להן פתרונות, הבעיות הללו עדיין לא מקבלות מענה ראוי.

אנחנו החלטנו להרים את הכפפה ולמצוא פתרון יעיל ובטוח. לשם כך הקמנו את המותג הנשי Secret de joie -  מותג המתמחה בהנגשת פתרונות טבעיים ויעילים לבעיות הכי נפוצות בנרתיק.

אפרת רמתי, מנכ"ל חב' AlgaMed, המפתחת מוצרים פורצי דרך עבור בעיות של הפות והנרתיק    https://www.secretdejoie.co.il/