לאור ההצלחה של אירוע תצוגת האופנה והייד פארק הנאומים של מחלימות סרטן השד, מפיק און לייף בשיתוף  מכבי שירותי בריאות, בוטיק יאנה פאשן וסטודיו 6B  את אירוע "שלמות לא מושלמות 2". הצועדות יצעדו עם נעלי טבע נאות.

 21.10.18 בשעות 18:30-21:00, טוקהאוס תל אביב, מספר המקומות מוגבל, מהרו להרשם>>

 

 

 

חודש אוקטובר הוא החודש הוורוד. החודש שכולו מוקדש למודעות לסרטן השד. המספר "אחת מתשע" כבר לא מדויק. סרטן השד פוגע ביותר ויותר נשים. הנתונים היום גורסים שאחת מ-7 נשים עלולה לחלות בסרטן השד. און לייף ומכבי שירותי בריאות מזמינות אותך לאירוע "שלמות. לא מושלמות" שמתקיים זו השנה השניה. על מסלול התצוגה יעלו מחלימות מסרטן השד, בתצוגת אופנה מרגשת עד דמעות ומשמחת עד השמיים. על הבמה ישתתפו בפאנל כמה מחלימות ידועות יותר וידועות פחות - ויספרו, עם הרבה הומור והרבה כנות, על הדרך שלהן: הגילוי, הטיפולים, התגובות של הסביבה, והמסר הכל כך חשוב לכל אחת מאיתנו: היי מודעת לגוף שלך, לכי להיבדק (לא רק בחודש אוקטובר), ודעי שהחיים ממשיכים, גם אם חלית, שאת לא לבד.

הילה אלרואי ויעל צפריר, "שלמות. לא מושלמות". צילום: בני גם זו לטובה

בואו להתרגש איתנו

באירוע "שלמות. לא מושלמות" בשנה שעברה השתתפו הילה אלרואי, כתבת חדשות ערוץ 10 שגילתה באותה שנה שהיא חולה בסרטן השד, ואיתה שוחחו העיתונאית קרן נתנזון, יעל צפריר, שחקנית ובמאית, נגה קלינגר, פעילה חברתית, ויאנה דרום, בעלת רשת חנויות לאביזרים ומוצרי אופנה עבור נשים המתמודדים עם סרטן השד.

על המסלול צעדו 10 דוגמניות, כולן נשים המתמודדות עם סרטן השד - ומעל ל-250 נשים בקהל עמדו במשך 20 דקות ומחאו כפיים ללא הפסקה לדוגמניות-המנצחות.

 

צילום: בני גם זו לטובה

 

צילום: בני גם זו לטובה