אם חשבתם שלהיות אמא וגם לעשות ספורט אלה מושגים סותרים, הו כמה שאתם טועים. במרוץ העגלות הראשון של און לייף בשיתוף HOODIES, פגשנו 500 אמהות פעילות, זריזות, אנרגטיות, שמבחינתן להיות Pro-Mom זה להיות אמא שהיא גם וגם וגם וגם. גם אמא שלומדת להיות אמא, גם חוזרת לאט לאט לפעילות, לעבודה, לספורט, וגם - מנסה, עד כמה שאפשר, לאזן בין הכל. 

צילום: ליאור גולדשטיין

צילום: ליאור גולדשטיין

בוקר יום שישי, 8:30 בבוקר, מתחם שרונה בתל אביב. 500 עגלות מתגלגלות להן, מתיישבות, צוחקות, תינוקות משחקים, בוכים, צוחקים, יונקים, וכולן מחכות לשעת השין, לתחילת המרוץ.

צילום: ליאור גולדשטיין

צילום: ליאור גולדשטיין

בעמדת ההרשמה קיבלה כל משתתפת את חולצת המרוץ של HOODIES, כי בכל זאת - גאוות יחידה, הגעתי למרוץ, לא? כמו הנשים עצמן - גם הביגוד שלהן היה גם וגם וגם - ביגוד ספורטיבי, שהפך לטרנד הלוהט של הקיץ, שגם מתאים ליום יום, לא רק במראה, אלא גם בפונקציונליות (להיות אימא זה להתרגל לספונטיניות, להפתעות - ולאף אחת אין זמן להחליף אאוטפיט לפני שהולכים לבית קפה), גם מחמיא לנו אחרי הלידה ונותן הרגשה טובה וגם נוח. כי בסוף זה מה שהכי חשוב לנו.

לפני ההזנקה הרשמית הסטייליסטית אושרת אורן נתנה לנו ב-10 דקות מדויקות וחכמות את הטיפים הכי טובים להתלבש נוח, להתלבש מגניב, וכן - הנושא שכולנו מכירות - איך להסתיר או לטשטש קצת את הבטן. הבטן שנשארה אחרי הלידה והבטן, שמה לעשות, כנראה תהיה איתנו לעד.

צילום: ליאור גולדשטיין

צילום: ליאור גולדשטיין

ואז - ההזנקה! שבילי שרונה התמלאו בנשים רצות/הולכות, עוצרות בכל תחנה כדי לרקוד עם התינוק או לעשות בייבי יוגה או קצת פעילות CORE - כי באנו לעבוד גם, לא?

צילום: ליאור גולדשטיין

צילום: ליאור גולדשטיין

צפו בסרטון בראש העמוד ובאמהות המקצועניות, האנרגטיות והמעולות שהשתתפו במרוץ!