האווירה הייתה מחשמלת. מאה נשים אמיצות, הגיעו לאירוע Own Your Life של אתר און לייף בשיתוף HOODIES. הנשים התייצבו בליל שבת במתחם ה-Sky Town בגני יהושע, לבושות כולן בקולקציית PRO המושקעת והטרנדית של HOODIES במגוון מידות, גזרות וסגנונות: טופים, טייצים, שורטים, חולצות וחזיות ספורט. למרגלות מגדל החבלים האתגרי, התכוננו כולן לערב שכולו העצמה נשית כמיטב המסורת של אירועי ONLIFE, בחיזוק גבר מרשים אחד - יובל שמלא, זוכה פעמיים בנ'ינג'ה ישראל של קשת 12 והפרזנטור של חברת הודיס. 
 

זה התחיל בהרצאה מרתקת של שמלא שלא הסתיר את בעיות הקשב וריכוז הקשות מהם סבל כילד וכנער, סיפר על המסע שעבר עם עצמו ועם הטיפוס ככלי להתגבר על אותן בעיות ואיך גם היום ריכוז, משמעת עצמית וחלוקת משימות כך שכל אחת מהן תראה משימה שאפשר לעבור אותה, עזרו לו גם בחיים, גם בטיפוס המקצועי שהוא עושה, ואיך לא - גם בנינג'ה.

הוא הגיע במיוחד מאיטליה שם הוא מתאמן בטיפוס תחרותי לפגוש את כל הנשים שבחרו לאתגר את עצמן ולטפס על המגדל. היו שם קארין סנדל, קפטנית נבחרת הנשים הלאומית ויו"ר ועד שחקני הכדורגל בישראל, המנחה מרב מילר, אושיית האינסטגרם, אור אושרי שידועה בזכות אימוני הטוורק שהיא מעבירה ועוד נשים משפיעות נוספות. כולן התייצבו אחרי תקופה ארוכה שבה כושר לא באמת יכל להיות במרכז החיים שלנו, לערב לקידום הספורט והכושר של נשים.  

אחרי ההרצאה, עלה שמלא להדגים את ביצועיו בהליכה על רצועת בד צרה שנמתחה בין שמיים וארץ. אחרי שדיבר בהרצאה לא מעט על חשיבות ההתמודדות עם הפחד מנפילה, הוא בעצמו - נפל, ולקול תשואות הנוכחים חזר כדי לבצע את המשימה עד תומה.

אחר כך, הנשים שחלקן עם רקע ספורטיבי מרשים וחלקן מאלו שרק שומרות על כושר, למדו את רזי הטיפוס שהתגלו כיותר מסובכים משנדמה. כדי לעבור בין אתגר לאתגר, היה עליהן לנתק את הרתמה שאליה חוברו ולהעביר אותה בין המסלולים. אחרי האימון היבש, באה ההתנסות על רטוב - כולן טיפסו במעלה המגדל כדי להתחיל במשימה.

אף אחת לא לקחה בחשבון את הגובה של האתגר הזה, חלק ירדו אחרי התנסות זריזה, אחרות 'עפו' על זה תרתי משמע וקיפצצו בין המסלולים והאתגרים כאילו הן הולכות על קרקע בטוחה. היו שם פסי ברזל צרים, לוחות עץ מתנדנדים, גשרים שחסרים בהם לוחות ורק תנופה יכולה להעביר את המשתתפות מצד לצד והשיא - רכיבה על אופניים שתלויות כמעט לגמרי באוויר.

כעבור שעה וחצי היו את אלו שהיו מוכנות להמשיך עוד אבל מדריכי המקום הבטיחו להן שרירים תפוסים בבוקר למחרת, אז הדבר הנכון היה לרדת חזרה אל הקרקע. לא בטוח שלכולן היו שרירים תפוסים באמת, אבל לא הייתה אחת שלא העלתה סטורי מושקע מהחוויה של לשהות בין שמיים לארץ.