** טריגר- התיאורים קשים לקריאה 

שלושה שבועות אחרי שובה לבריטניה, מתראיינת הבוקר הצעירה הבריטית לעיתון 'הסאן' ומספרת על האונס.  "הם היו כמו להקת זאבים", אמרה הצעירה, "חשבתי שאם אני לא יוצאת משם, אני הולכת למות".

כזכור הצעירה הבריטית הורשעה לפני חודש ב'הטרדת הציבור', הסעיף שהקפריסאים בחרו להאשים אותה בעקבות מה שהם כינו תלונת שווא נגד הצעירים הישראלים אולם היא שוחררה לביתה עם עונש מאסר על תנאי בלבד, לפני שבוע וחצי החלה כבר בהליך הערעור על ההרשעה בקפריסין. בערעור טענו עורכי דינה כי לא זכתה למשפט הוגן וכי יש לקיים לה משפט חוזר.  לצהובון הבריטי היא סיפרה שהגיעה לאיה נאפה בתקווה למצוא עבודה באי בזמן שנפשה בו. אחרי כמה ימים של חגיגות, היא וחמש חברותיה ישבו לשתות במלון שבו שהו, ואז קבוצה שלכעשרים ישראלים פנתה אליהן. לדבריה, היא התחברה עם אחד מהם, לקשר שהגדירה: "רומנטיקה רגילה של חופשה". בסביבות השעה 2:45 לפנות בוקר היא הלכה עמו לחדר המלון שאותו חלק עם ארבעה נערים נוספים.

וכך היא מספרת: "ידעתי שהוא היה אמור לעזוב למחרת, התחלנו להתנשק. אחרי בערך חמש דקות, שמעתי את דלת החדר נפתחת והסתובבתי לאחור. הוא תפס אותי וזרק אותי למיטה. הוא הניח את הברכיים שלו על כתפיי ונעל אותי מטה – הוא היה בנוי היטב וחזק – ולא יכולתי לזוז. בעודי מתחת לברכיו, הסתובבתי וראיתי את האור גובר מסף הדלת. היא הוסיפה ותיארה בפרוטרוט את האונס: "טלטלתי את עצמי מצד לצד בניסיון לזוז ולהצליב את רגליי, מכיוון שבשלב הזה כבר נכנסתי לחרדה", המשיכה. "האחרים, היו 12 מהם, ניגשו למיטה. כמה מהם אחזו בקרסוליי, כמה תפסו את ברכיי והם קרעו ממני את בגדיי. ניסיתי לסגור את הרגליים כל הזמן, אבל בכל פעם שהצלחתי, הוא התרגז (הנער שעמו יצרה קשר בתחילה). בשלב מסוים הוא תפס את הברך שלי, ואז הם עשו את זה בתורות".
 
הצעירה סיפרה כי "כל הסיפור הזה נמשך בערך 20 דקות. "איכשהו הצלחתי לרדת מהמיטה ולזחול כמו סרטן על הרצפה". לשאלה כמה מהם אנסו אותה, השיבה: "אני לא יודעת כמה מתוך ה-12 אנסו אותי, אי אפשר לספור. הם עמדו בתור, התלהבו, דיברו וצעקו בעברית. ניסיתי להיאבק בהם אבל פשוט לא הצלחתי. הם היו כמו להקת חיות, להקה של זאבים".
 
הצעירה שסובלת כעת מפוסט טראומה, ירדה במשקל באופן קיצוני. הסאן מפרסם היום גם קטעים מיומנה בבית המעצר:

"במהלך היום אני חולמת על הפוך שלי בבית, נזכרת בתחושה שלו בין האצבעות שלי וכנגד הפרצוף שלי. יש לי סיוטים כל לילה, אני חולמת שאני נאנסת שוב. " 

"הרופאים רושמים לי תרופות, אני לוקחת אותם בכל בוקר, צהריים ולבסוף בערב. אולי חצי שעה או שעה אחרי שאני לוקחת אותם, הם מטשטשים הכל. אני עדיין מפחדת. אני עדיין מרגישה את המגע שלהם אבל עכשיו אני רוצה לישון - אבל יש לי סיוטים כל הזמן. אני כל הזמן מפוחדת"

"אני יכולה לראות את הידיים שלהם תופסות אותי, נוגעות בי. זה מחליא אותי."

"הם החזיקו אותי שם על סמי הרגעה, על קסאנקס, למרות שלא רציתי. רוב האסירות שם היו מסוממות, נראה שהם חשבו שכך יהיה קל יותר. זה גרם לי לחלומות מאד מוחשיים , להזיות."

 
ישראליות מפגינות למען הצעירה הבריטית בקפריסין. צילום באדיבות "כולן"

ישראליות מפגינות למען הצעירה הבריטית בקפריסין. צילום באדיבות "כולן"

 
קבוצה של נשים וגברים מישראל הגיעו לקפריסין לפני שלושה שבועות כדי לתמוך בה במהלך הקראת גזר דינה. הנוכחים בדיון בבית המשפט סיפרו כי צעקות התמיכה שלהן, 'אנחנו מאמינות לך', נשמעו גם בחלל בית המשפט. מיד אחרי גזר הדין שאפשר את חזרתה לביתה, פגשו חלק מהתומכות מישראל את הצעירה ואת אמא שלה בשדה התעופה בקפריסין שהודו להן על התמיכה בה.