זה לא קורה לי המון אבל אתמול הצליחה החשיפה של עמרי מניב מחדשות ערוץ 10 להעיף אותי ממרכז הנוחות בספה בסלון. לכאורה, עוד התבטאות משוגעת, הפעם של רב בשם אלי סדן, שמספר שוב-כפי שקרה בחצי השנה האחרונה - כמה עדיף שנשים יהיו בבית, רצוי קשורות לבעליהן (הוא התכוון קשורות באופן מטאפורי, אני מאמין) הרחיב על הטרגדיה הנוראית שבעצם קיומה של המהפכה הפמיניסטית, ביאר שוב כמה מסוכנת היא המחלה של ההומואים והסביר מה תפקידן האמיתי של נשים בחיינו - ואין בלתו ואין אלטרנטיבה מלבדו- להוות את האור בבית, רק בבית כמובן. אני מבין שלפי דבריו, עדיף שהן לא יצאו בכלל - בטח לא לעבוד או ללמוד. מעניין אם יש לו בנות מתוך 12 ילדיו.

 
אז כאמור, בהתחלה זה הרגיש כמו עוד התבטאות מחליאה של "אנשי האלוהים" האלה, כמו אלו של הרב לוינשטיין או הרב קלנר (שגם הם מאותה מכינה), אבל לאט לאט, הבנתי מי האיש ומה עוצמת הזוועה שבדבריו. חתן פרס ישראל, מייסד וראש מכינת בני דוד בעלי, רב שמקבל ממני ומכן כסף  (מהמדינה שאנחנו כל כך אוהבים) ומביא איתו אג׳נדה משיחית, חשוכה גזענית ומסיתה, לכאורה היטלראית (לפחות בקטע על הקהילה הלהט"בית) ואולי פלילית. גם על השואה הוא אמר שאולי היא התחוללה עקב גילוי עריות, אכילת נבלות וחילול שבת. כן כן. וכל זה (כמעט) עבר מתחת לרדאר. רק דמיינו מה היה קורה אם אותם טקסטים היו נאמרים על "מנשקי מזוזות". רק דמיינו מה  היה קורה אם אותם טקסטים היו נאמרים על יוצאי מרוקו.

אז מסבירים לי שאל לי לדון תרבות אחרת של מאות שנים, מסבירים לי שמדובר באנשים משיחיים שלא צריך לתת להם משקל, אבל אני כבר מפחד באמת. אני מפחד שזה הולך ואוכל אותנו. האיש הזה קיבל את פרס ישראל אחרי שאמר את הדברים האלה. האיש הזה מחנך דורות של צעירים לפני גיוסם ומתווה להם את הדרך, האיש הזה מספר על המחלה הנוראית שבהומוסקסואליות והוא גם יודע איך צריך להדביר אותה - וכל זה על רקע הרצון לגרש פליטים, על רקע שנאת המיעוטים, הרוסים, יוצאי אתיופיה ומי בעצם נשאר?

אז אני מתחנן, לא פחות, שייקחו מהאיש הזה את פרס ישראל, שיבטלו מיד את כל ההקצבות שהוא מקבל מהמדינה ושיגישו נגדו תלונה במשטרה, שתהפוך לכתב אישום שיגמר במאסר ארוך ושישחררו אותנו מעונשו של זה.

הבנתי שבעקבות המחאה שהבענו הבוקר, אורלי ואני, והעצומה שפתחנו הקוראת לקחת ממנו את פרס ישראל, יש הפגנה גדולה מול המכינה שלו - בואו נלך לשם בהמונינו ונראה שאנחנו לא חולים, לא טיפשים, ובעיקר לא מפחדים לשים לזה סוף. כי אולי באמת יש אלוהים ואנחנו עכשיו צריכים אותו יותר מאי פעם.

והנה מה שיו"ר נעמת, גליה וולוך, אמרה על ההפגנה, שתערך בשעה 16:00 מול מכינת בני דוד בעלי: "אנו מגיעות הערב לעלי בכדי לומר - עד כאן. עד כאן להסתה הפרועה של הרב סדן נגד נשים בישראל, עד כאן להעברת תקציבי מדינה למכינת עלי. אנו דורשות לשלול מהרב את פרס ישראל - מדובר באדם שערכיו מביישים את ישראל ואת שאר הזוכים והזוכות בפרס חשוב זה. דבריו הקיצוניים מהווים גם פגיעה בציבור הדתי לאומי, שברובו אינו שותף לדעות חשוכות אלו והגיע הזמן שראשי אותו ציבור ישמיעו קולם ויצטרפו למאבק".