שם נוסף נחתם על תעודת הכשרות המזויפת שניתנה לאייל גולן: החותמת החדשה ישנה - מירי מסיקה. אמש, התפרסם כי השניים עובדים על דואט משותף, ומאז הגולשים ובעיקר הגולשות ברשת ממש לא מסתירים את הסלידה שלהם מהעניין. "זוכר את נובמבר? נערות נערות במסיבה" כתבה אושרית נברה בפוסט בפייסבוק. "סיפור קורע הלב של זמרת אשר חיפשה טרמפ, וחיפשה וחיפשה ולבסוף עלתה על הפוטמוביל" הוסיפה גת מגידו. "אין לך ילדות בבית?" שאל בפשטות קולעת זיו לנדה. "מזל טוב מירי, יצאת מהפלייליסט שלי. עצוב לי שאלו המסרים שאת בוחרת להנחיל לבנות שלך" חתמה עדי אגסי שפיר. גיא הורוביץ אפילו הגדיל לעשות וכתב גרסה אקטואלית לשיר של מסיקה, אותו הקליט יחד עם בתו רוני. "קצת כועסת אבל מבינה / היה איזה עניין עם הקטינה / פשוט שבינתיים הזדמנות עסקית נוצרה / עכשיו אני איתך בחזרה".

לאינסטגרם שלנו כבר התחברתם? הלינק ממש כאן

שיתוף הפעולה הזה אמנם לא ראוי בכל קנה מידה אפשרי, אך הוא גם לא מפתיע, כי הוא כבר קרה בעבר. מסיקה כיכבה בתכנית של אייל גולן ואביב גפן – עוד שם שחתום על תעודת הכשרות – שם הייתה שופטת, למרבה האירוניה. היא גם לא היחידה שהקליטה איתו שיר משותף. כידוע, גם שרית חדד, בעצמה אמא לשתי בנות, הקליטה איתו כמה וכמה שירים לאחר פרסום פרשה בעניינו, וגם הזמרת נסרין חתומה על תעודת הכשרות של גולן בזכות דואט משותף. הדיג'יי עופר ניסים בחר לשתף אותו במופע במצעד הגאווה באחרון, מה שעורר מחאה רבה מצד המבלים באירוע, שלא ידעו על החלטה זו טרם לכן וגם עידן רייכל, מי שהדליק משואה בשנה שעברה 'לתפארת מדינת ישראל', גם הוא בחר להקליט עם גולן דואט ביודעו על מעלליו. כנראה שלחבריו של גולן בעולם התרבות לא ממש מפריע להכשיר אותו פעם אחר פעם, זאת למרות שהוא אפילו לא הביע חרטה על מעשיו. גם העובדה שמתנהלת בעניינו כרגע תביעה נוספת מצד קורבנותיו ט' ונ' לא רלוונטית עבורם, למרות שזה ניכר כי כל שיתוף פעולה כזה הוא עוד עדות לטובתו. גברים ונשים כאחד, כולם כמו הצהירו בריש גלי שלנצל נערות זה לגמרי בסדר מבחינתם.ן.

לכל אותם חברים ושותפים בעולם התרבות יש גם אחריות מוסרית, קהל מעריצים ודוגמה אישית להעביר, אבל הם ויתרו עליה. נראה שהחברה הישראלית חייבת החלטת בית משפט לפני שתוקיע את גולן. בלי כניסה לכלא כמו של איבגי היום, איש לא מוכן לוותר על קול הזמיר הלאומי. הנה תזכורת עבורכם חבריו של גולן היקרים מדבריהן של הצעירות בפתח הדיון בו הן תובעות את גולן. "אנחנו שמחות שהגענו לרגע הזה, אחרי שנים ארוכות מאוד של חוסר צדק", אמרו אז ט' ונ' לפני הדיון. "הגיע הזמן שהעולם יראה מי השקרן האמיתי. שכולם יסתכלו עליו והוא יתבייש, לא אנחנו. שנים שהוא המשיך וקבר אותנו באותו המקום. לא עוד. עבורנו זה הצעד הראשון בדרך לצדק."

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Onlife (@onlifeil)

הנחמה היא שהיום גם מירי מסיקה יורדת מהפלייליסט של רבים שלא מוכנים לקבל את תעודת הכשרות הזו שנתנה לגולן והיא מצטרפת לרבים כל כך ברשימה הזו שפשוט לא יישמעו ולא יושמעו כי ויתרו על הערכים שלהם לטובת השמעות ביו טיוב.

ומי נשאר לחגוג אחרי עוד ועוד חותמת כזו? אייל גולן כמובן, זה שלמענו אנשים מוכנים לפשוט את גלימת הדוגמא האישית שלהם, זה שנהנה ולא חסר מעוד השמעה, מעוד ויכוח של נשים מול נשים או פמיניסטיות נגד זמרים דושים, זה שחוגג כל הדרך אל הבנק על חשבונכם.  

לאינסטגרם שלנו כבר התחברתם? הלינק ממש כאן