״אני נגד, ולא אתן שיעבור במשמרת שלי. יש כאן שטיפת מוח על ידי ארגוני הנשים. אני שמחה שהגעתי לכנסת כדי למנוע חקיקה דרקונית נגד גברים.״
(ח״כ טלי גוטליב יוצאת נגד חוק האיזוק האלקטרוני בראיון למעיין אדם ברדיו 103FM)

יש תחרות עזה בעשור האחרון בין חברות הכנסת של הליכוד מי תהיה יותר קיצונית, יותר רדיקלית בדעותיה, יותר שערורייתית. מי תעצבן יותר את הבייס הפמיניסטי ותדרבן יותר את הבייס הביביסטי. זה כמובן עבר למחוזות הטירלול אבל יש לנו מנצחת וקשה לחשוב על מי שתוכל לקחת ממנה את הכתר.
ח״כ טלי גוטליב לא התבלבלה כשנבחרה על מושב השיריון לאישה חדשה ובאמת זו בחירה שקשה להפריז במופרכותה אלא אם לוקחים בחשבון סגן שר מיהדות התורה כמי שיוביל את המשרד לשוויון חברתי. במקום לבטל את המשרד בהתאם להשקפת העולם של בוחריי המפלגה, לקחת את המשרד ולחרב. במקום לבטל את כיסא אישה חדשה וכזכור יש רק שש נשים מטעם הליכוד בכנסת הנוכחית אז להושיב עליו את מי שתצא נגד נשים הכי חזק ואז תגביר.
אבל האמירה הזו של גוטליב ובהתעלם מכל האמירות השערורייתיות הקודמות, זו יכולה לעלות בחיי אדם. לא כל אדם- אישה.

חוק האזיק האלקטרוני מתגלגל בכנסות ישראל מזה עשור. הוא יכול לשנות באופן דרמטי את מצבן של המאוימות ביותר. אלו שהרווחה מדרגת בסכנת חיים מיידית ואם יבחרו שלא להיכנס למקלט, ברור למשטרה, ולרווחה, לאישה עצמה ולקרובי משפחתה כי היא חיה על זמן שאול. שהתופת יכולה להגיע בכל רגע ולא פעם היא אכן מגיעה. הפיתרון כרגע של צווי הרחקה לא מונע כלום וזה ידוע לכל מי שזה עתה מניתי. ועדיין יש רק כמה מאות נשים במקלטים היום, רבות נוספות מנסות לשמר את חייהן בביתן ומסתכנות שעה שעה.
כל מי ששכל בקודקדו או קודקודה יודע שגם צווי הרחקה לא נותנים בקלות דעת וכי הם תקפים לזמן מוגבל, קל וחומר הסייגים שישימו חברי הכנסת בטרם יעשה שימוש באזיק אלקטרוני מציל החיים. זה מפתה לרשום ששכל אין בקודקודה של גוטליב ומכאן האמירה המטומטמת שלה, אבל זה לא המקרה. היא יודעת שזה יעשה רק במקרים החמורים ביותר ורק נגד גברים אלימים שמסוכנותם ידועה למשטרה ועדיין בוחרת להגיד את מה שאמרה ולהצהיר שתפעל בכל הכוח נגד החקיקה הזו וזה כבר רשעות לשמה.

דם האישה הבאה שתירצח, ח״כ גוטליב, יהיה על הידיים שלך. במקום לעשות כל שעל ידיך במסגרת התפקיד החשוב שלך בטח כאחת מהנשים הבודדות בקואליציה כדי להציל נשים כפי שעשו חברות כנסת רבות מהליכוד בעבר (את החוק הזה ממש הובילה ח"כ לשעבר קרן ברק מהליכוד) , את מוכנה לשלוח אותן אל מותן העיקר שתקבלי תשואות ולייקים מהבייס וזה בלתי נסלח.

אני מתביישת שאישה כמוך נמצאת בכלל בכנסת ישראל, אני משערת שבוחרות ליכוד רבות מתביישות לא פחות ואם יש מי שמתהפך היום בקברו זה ז’בוטינסקי שראה בנשים נדבך חשוב בבניית המולדת לעם ישראל ורואה אישה כמוך מתיימרת לייצג את תפיסת עולמו.
ההיסטוריה תזכור אותך ושכמותך ולרעה. מאוד לרעה.