נשים רבות מתקשות לגדל שיער ארוך, תהליך העשוי לארוך חודשים רבים. בנוסף, תתפלאו אולי לשמוע שאחד הנזקים העיקריים הנובעים מאורח החיים הנוכחי המודרני, שלרוב מאופיין בלחצים רבים ומלו"ז עמוס, הוא השיער שלנו. לכן, לא מפתיע שלא מעט נשים בגילאים צעירים שמות לב שהשיער שלהן הופך דליל ואף סובלות מנשירה.

אז איך מתמודדים עם הבעיות האלו?

הארכת שיער באמצעות תוספות שיער

הפיתרון הקל והמהיר ביותר להארכת שיער אצל נשים הוא להשתמש בתוספות שיער. בשנים האחרונות תוספות השיער עברו שדרוגים משמעותיים, והן משתלבות באופן מושלם בשיער ולמעשה מספקות פיתרון קבוע. תוספות שיער איכותיות עשויות משיער אדם אמיתי, ועל כן הן מספקות מראה אמיתי, שופע ובריא. כיוון שהן קבועות, ניתן להתקלח איתן, ללכת לים ולנהל חיים רגילים לחלוטין מבלי לדאוג. לבסוף, תוספות שיער יעילות גם עבור מילוי שיער דליל וקרחות קטנות שעשויות להיווצר לנשים עם נשירה חזקה. את השיטה החדשה להארכת השיער באמצעות תוספות ניתן לעשות אצל מספרות מתמחות.

תוספות שיער בלייזר

אנחנו רגילים לשמוע על המושג "הסרת שיער בלייזר", אבל תתפלאו לשמוע שניתן גם להוסיף שיער באמצעות לייזר. זוהי שיטה חדשנית שמעבה, ממלאה ומאריכה את השיער באמצעות טכניקה מיוחדת של תוספות לשיער. השימוש בטכנולוגיית לייזר מבטיחה לך תוצאה מדויקת ומהירה, ומאפשרת לך לבחור בדיוק כיצד את רוצה ששיערך יראה.

פתרונות סבתא

פתרון נוסף להארכת שיער אצל נשים הוא ללכת על הדרך הטבעית באמצעות אמצעים טבעיים שונים, שינסו להתמודד עם אורח החיים הלחוץ ולעודד את השיער לגדול. חשוב להבין שהשיער שלנו עשוי מחלבון בשם קרטין, שמשפיע על יצירת תאי שיער חדשים ודחיפה החוצה של התאים הישנים. יש לא מעט מסכות שניתן להכין בבית שמעודדות את השיער לגדול מהר יותר. מסכות כאלו הן לדוגמה מסכת ביצים, מיץ בצל, שימוש בחומץ תפוחים, מריחת שמן קוקס ואפילו השרייה של שקיות תה ירוק משומשות על הקרקפת. בנוסף, ניתן לקחת ויטמנים שונים כמו ויטמין E, ויטמין C או ביוטין (ויטמין H).

או פשוט חכו בסבלנות

אם אתן סבלניות, תמיד אפשר פשוט לחכות שהשיער יצמח. קחו בחשבון שזה עשוי לקחת חודשים רבים, בייחוד אם השיער שלכן דליל יחסית. כדי לעודד את צמיחת השיער, נסו לרכוש תכשירים שמטרתם לשפר את בריאות השיער, למנוע דילול, להוסיף נפח ולעודד צמיחת שיער בריאה. טיפ מפתיע נוסף הוא לגשת למספרה באופן תדיר - שכן גזירת הקצוות המפוצלים והקצוות ה'מתים' דווקא מעודדת את צמיחת השיער!