למזלנו, בגדי ספורט לנשים עברו מהפך בשנים האחרונות, והתמלאו בסטייל, צבעוניות, תחכום ויופי, כך שאפשר להסתובב איתם אפילו מחוץ לאירובי שלנו. מה שכן, אסור לשכוח שכאשר אתן רוכשות בגדי ספורט חשוב להתאים אותן לפעילות הספורטיבית שאתן מבצעות. לדוגמה, מכנסיים רחבים יתאימו ליוגה או פילאטיס, אבל לא לריצה או לרכיבה על אופניים. בנוסף, חשוב לבחור ביגוד מחומרים איכותיים, שכן הבגד הולך לספוג הרבה זיעה ומכאן גם הרבה כביסות, ובגד לא איכותי ייהרס במהרה - ולא חבל? לכן, עשו טובה ונסו תמיד לבחור במותגי ספורט מובילים שהוכיחו את עצמם.

נעלי ספורט לנשים

נעלי ספורט לנשים הפכו לאחד מהפריטים הכי נוטפי שיק בשנים האחרונות, ואפשר למצוא אותן בעשרות צבעים, דגמים וסוגים. המגוון הרחב הזה הוביל גם לטרנד של נעלי ספורט בזול, מה שעושה את כל העסק הזה אפילו יותר כיף. חברות ההנעלה משיקות נעלי ספורט לנשים לקיץ, כאלו מאווררות וקלות שפחות נוטות לגרום לזיעה בכף הרגל. חשוב לציין שמעבר לסטייל, חשוב יותר להתאים את נעלי הספורט לפעילות הספורטיבית שאתן עושות, ולוודא שהן תומכות ואיכותיות, זאת כדי לשמור על בריאות כף הרגל בצורה הטובה ביותר.

חולצה מנדפת זיעה

בגזרת החולצות, אפשר למצוא חולצות מלאות שיק וחשוב מזה - מנדפות זיעה. חולצות אלו עשויות פוליאסטר ומשלבות טכנולוגיה ייחודית. הטכנולוגיה הזו מאיידת את לחות הגוף וגורמת לה להתנדף, וכך מותירה אותנו עם הרגשה קרירה ורעננה גם במהלך ריצה באמצע יולי. בכל הנוגע לחולצות מנדפות זיעה, יש לשים לב לאיכות ולהעדיף מותגים גדולים - כי העתקים של הטכנולוגיה הזו עשויים להיות כישלון מסחרר. בנוסף, בשוק אפשר למצוא מגוון רחב ומשמח של טופים צבעוניים שמקלים על הגוף במהלך פעילות ספורטיבית.

חזיית ספורט

הגיע הזמן להגיד שלום ולא להתראות לחזיות הספורט המרופטות מהחורף, בעיקר אם אתן מתכננות לצאת אל הרחוב עם בוא הקיץ ולהיפרד לשלום מאימונים ביתיים בסלון. חזיות איכותיות ותומכות הן אלו שעושות את ההבדל בין אימון כיפי ונוח, לבין אימון כושל ומסורבל, ומוסיפות נוחות לכל אימון, במיוחד לאור השמש החזקה בקיץ.

טייץ

גם בגזרת המכנסיים אפשר למצוא מכנסיים המשלבים טכנולוגיית קירור גוף חדישה, שתעזור לכם לקרר את הגוף מזיעה. שימו לב שמכנסיים טובים לקיץ מאפשרים זרימה של אוויר פנימה והחוצה. טייצים אפשר למצוא בגזרות קצרות או בגזרות שלושת-רבעי שמתאימות במיוחד לקיץ, ובצבעים קיציים ושמחים שיקפיצו אותך מהספה ומהמזגן אל הפארק בחוץ!