איך עושים את זה? הבאנו לכם את כל הטיפים איך לארגן בת מצווש מהסרטים - אבל הכי חשוב, אל תשכחו להנות מהתהליך ונסו לא להכנס לוויכוחים מיותרים. בכל זאת, הילדה שלכם הופכת מילדה לבוגרת!

 

תקציב

אחד הדברים החשובים שיש לקחת בחשבון לפני תחילת הארגונים הוא התקציב שלכם. נסו לקבוע מראש את התקציב שתוכלו לעמוד בו - והשתדלו לא לחרוג מהסכום שנקבתם. חשוב לבחור בסכום שאתם באמת יכולים לעמוד בו, ולא סכום שישאיר אתכם בקושי עם הראש מעל המים.

 

שיחה עם החוגגת

לפעמים אנחנו מתבלבלים וחושבים שהאירוע שייך לנו, אבל אסור לשכוח שבראש ובראשונה זה האירוע של הבת שלכם, והיא רוצה שהוא יהיה מושלם. עוד לפני תחילת ההכנות, שבו עם הילדה ונסו לבדוק מהו אירוע החלומות שלה, אילו אטרקציות לאירועים היא פשוט חייבת במסיבה שלה ומה יהפוך את בת המצווה לחגיגה שלא תשכח. לאחר מכן ספרו לה מה האפשרויות הקיימות בתקציב, מה אכן יכול להתממש ומה פחות אפשרי, והגיעו לעמק השווה.

 

אטרקציות לאירועים

מכאן הגיע הזמן לתכנונים האמיתיים. כמו כל דבר, הסוד בחיים הוא איזון. יש מספר לא מבוטל של אטרקציות לבת מצווה שתוכלו להכניס למסיבת הבת מצווה של הבת, ולא כולם צריכים לעלות הון תועפות. אטרקציה אחת או שתיים יכולות לגמרי להספיק כדי ליצור אירוע מעניין וצבעוני. מה לדוגמא? אטרקציות לאירועים יכולות להיות צילומי מגנטים, קריקטורות מגניבות, איפור פנים, עמדות משחק או כניסה מגניבה של ילדת הבת מצווה. הסוד הוא לדעת לבחור כמה אטרקציות מנצחות, ולא לקחת כל מה שיש בשוק - כי לא תצאו מזה כלכלית, והאירוע יהפוך למפוזר מדי.

 

מקום האירוע

מעבר לאטרקציות לאירועים, צריך לחשוב איפה כל החגיגה הזו תתקיים. יש אינספור אופציות, והאירוע יכול להתקיים בטבע, בבית, בחצר,  באולם אירועים וכדומה. דברים שצריכים להתחשב בהם מלבד מחיר הוא הקרבה, כמות האורחים ואופי האירוע. שווה לפעמים לבדוק כמה אופציות ולקבל הצעות מחיר שונות לפני קביעת ההחלטה.

 

תכנית האירוע

לבסוף, צריך לחשוב גם על התכנית הכללית של האירוע. איך הוא יפתח, האם יהיה טקס עם ברכות, האם תהייה ארוחת ערב או רק נשנושים, האם זו תהייה מסיבת ריקודים או משחקים? כשאתם חושבים על תוכן האירוע, שאלו את הילדה מה היא רוצה ומה מדבר אליה.

 

ושיהיה במזל טוב!