טיפולים רבים מוצעים כיום בשוק אך במאמר זה נתמקד במספר סוגים של טיפולים טבעיים וביתרונות שלהם.

אלו בעיות יכולות להיפתר עם טיפולי פנים?

אין אישה שלא חשוב לה להיות יפה והשאלה היא באלו תנאים היא תהיה מוכנה לעבור את התהליך, כמה זמן הוא ייקח וכמובן מה יהיו ההשלכות, הסיכונים והעלויות שלו.

נדמה כי טיפולים פנים טבעיים עונים לכל ההגדרות בשלמותן, כאשר הם בטוחים, נוחים ולא כוללי שימוש בחומרים מוכנים כמו רעלנים. הטיפולים יכולים לפתור שלל בעיות, כמו למשל פצעים בפנים שידועים גם כאקנה, עור פנים זקן ונפול, כתמי פיגמנטציה שיכולים להגיע באופן טבעי או בגלל חשיפה לשמש ועוד.

אלו סוגי טיפולים קיימים ועל אלו בעיות הם עונים?

סוגי טיפולי הפנים הטבעיים הפופולריים ביותר

אחד הטיפולים הפופולריים ביותר הוא טיפול בפצעים בפנים. טיפול זה יכול להיעשות באופן טבעי לחלוטין, בעיקר בשתי שיטות:

  • תכשירים טבעיים - שימוש בתכשירים טבעיים, כמו למשל סבון מיוחד שעם הזמן יכול להעלים את הפצעים על ידי ניקוי יסודי שלהם.
  • מסיכת פילינג - הפילינג משמש כהכנה למסכות פנים ומקלף את שכבות העור העליונות עד להעלמת הפצעים. באמצעות כף קוואקר טחון בתוספת מים, ניתן לקרצף את הפנים בעדינות ולהסיר תאי עור שמתו כתוצאה מלכלוך מצטבר.
  • טיפולי אנטי אייג'ינג - טיפול בפצעים בפנים הוא רק חלק קטן מהדרך למראה מושלם. טיפולי אנטי אייג'ינג יכולים להיות טבעיים לחלוטין על ידי שימוש בתכשירים טבעיים, כמו למשל חמצן, ויטמינים וכולה. טיפולים אלו מסייעיים למצק את העור ולהקנות מראה צעיר במיוחד, וזאת למרות נזקי הזמן שיוצרים קמטים לא נאים ועור נפול.
  • טיפול בשמנים - טיפול טבעי נוסף יכול לפתור את בעיית העור היבש. טיפולים אלו כוללים שמנים וסרומים טבעיים שיכולים להכניס לעור את השמנוניות שהוא צריך ובכך לשנות לחלוטין את המראה שלו.
  • שמן קוקוס  - מכיל נוגדי חמצון ומונע התפתחות של רדיקלים חופשיים הגורמים להזדקנות מואצת של עור. השמן בעל מרקם נעים וטבעי לעור ומכיל בתוכו חומרים טבעיים שעוזרים להפחית קמטים שכבר התפתחו. מומלץ לעסות את עור הפנים לפני השינה עם השמן כדי לעכב את משמעותית את הופעת הקמטים במשך שעות הלילה.
  • שמן זית - גם שמן זית יכול לסייע רבות בהפחתת הקמטים. שמן הזית עשיר ובוויטמינים A ו-E  ובנוגדי חמצון שתורמים להפחתת הקמטים הנגרמים כתוצאה מרדיקלים החופשיים. מומלץ לעסות את השמן פעמיים ביום עם לא יותר מכפית שמן בכל פעם. שמן הזית מפחית נזקי קרינה ומסייע במניעת נזקים נוספים הנגרמים כתוצאה מחשיפה לשמש.

 

כיצד מתבצע התהליך?

אחרי שהבנתם אלו סוגי טיפולים יש ולמה הטיפולים האלו עדיפים בהרבה, נשאר לכן רק לבחור את סוג הטיפול הכי טוב עבורכן. בניגוד לטיפולי פנים כימיים שעלולים להיות יקרים, מסובכים ובלתי הפיכים, טיפולי פנים טבעיים הופכים להיות יותר נפוצים כי יותר נשים מבינות כי זו הבחירה הכי טובה שהן יכולות לקבל. לפני שנכנסים לתהליך הטיפול, חשוב לדעת שקיימים אין ספור מכונים ללא ידע מקצועי מספק, לכן ידרש מכן לעשות  סקר שוק קטן כדי לבחור במכוני טיפול מורשים ומוסמכים.

טיפולי פנים טבעיים נעשים בשיטות בדוקות ובתהליך הנפרס על פני מספר מפגשים מבטיח תוצאות טובות יותר ולאורך זמן. גם בחשיבה כלכלית עדיף להשקיע בטיפול פנים טבעי אינטנסיבי במכון מורשה מאשר להשקיע בתכשירי פנים גנריים למשך כל החיים.