הטרנדים החמים של הקיץ האחרון

הקיץ הנוכחי החל מוקדם במיוחד, וכבר לפני חופשת הפסח באפריל, הטמפרטורות נסקו לשמיים וחופי הרחצה התמלאו במבלים רבים. בז'אנר בגדי הים, נחשב הקיץ לאיכותי במיוחד, עם דגמים יצירתיים, מיוחדים ומפתיעים, לרבות בגדי ים ברזילאים, שהפכו במהרה להצלחה גדולה והשכיחו את קיץ 2017, שזכור גם כן לטובה. אילו בגדי ים כיכבו בקיץ הנוכחי? הנה רשימה חלקית של מצטייני השנה:

  • בגדי ים שלמים: הקיץ הנוכחי החזיר עטרה ליושנה עם עלייתם המחודשת של בגדי הים השלמים. הגזרות רבות, העיצובים שונים ומופלאים (כולל שרוולים קצרים / ללא שרוולים, עם צווארון V, עם סגירות חור במנעול ועוד), הצבעים סולידיים והמסר חד וברור: לא צריך לחשוף כמעט כל פיסת עור בשביל להיות אופנתית ויפה!
  • הדפסים אתניים, מנוקדים, פסים וכל השאר: היישר ממדינות המזרח הרחוק ואסיה הרחוקה הגיעו אלינו ההדפסים המגניבים, הצבעוניים והמקושקשים, שנצפו יותר ויותר בחופי הים של ישראל. הסגנון הצעיר מתאים בעיקר לבגד ים שלם ומסתדר מצוין עם שלל גזרות גוף, צבעי עור וסגנונות אופנה מועדפים. המנוקדים והפסים המשיכו, כרגיל, לבלוט לטובה.
  • מחשופים משולבים עם שרוכים: עוד נדבך ביצירתיות המתפרצת של מעצבי בגדי הים הגיע בדמותם של שרוכים מצטלבים, אשר הופכים כל מחשוף סטנדרטי ו"משעמם" למיוחד במינו.
  • בכל צבעי הקשת: כרגיל, קיץ זה הזמן הנכון להתפרע עם צבעים זוהרים ובוהקים. הצהוב התחזק השנה, הכחול כיכב בכל מקום, האדום שמר על מקומו בצמרת וגם הוורוד לא נשאר מאחור. גם הטורקיז, הירוק, צבע דבש, גוון פודרה וכמובן השחור קלאסי, המשיכו לסובב ראשים ולבלוט לטובה.

 

בגדי ים ברזילאים – הטרנד שכבש את קיץ 2018

אבל את הטרנד הכי נכון, הכי פופולארי והכי יפה שמרנו לסוף, כי אי אפשר לדבר על בגדי הים של קיץ 2018 מבלי להזכיר את בגדי הים הברזילאים, שכבשו בסערה את נשות ישראל, צעירות ומבוגרות, לבנות וכהות עור, גבוהות ונמוכות, בכל מקום, בכל מצב. מדובר, כמובן, בבגדי ים מסוג ביקיני, בעלות חלק תחתון קטן וצמוד, צבעים בוהקים ותואמים בין החלק העליון לתחתון, וגזרות שמחמיאות לקשת רחבה של מבני גוף. בשורה התחתונה, לא בכדי מדובר בבגד ים מנצח, אותו ניתן להשיג בפחות ממאתיים שקלים בתקופה של השנה. למה אתן מחכות? ברזיל מחכה לכן מעבר לפינה... המשך קיץ נעים ואופנתי!