כדי להקל קצת על בעלי העסק, ערכנו רשימה של חמישה מוצרים שישמחו כל אישה באשר היא - בין אם המוצר ממותג ובין אם לאו - ולא ייגרמו לה להגיד "עוד פעם כובע?!" תודו לנו אחר כך.

 

  1. בקבוקי שתייה - בקבוקי שתייה מעוצבים עשו קאמבק בשנים האחרונות, והפכו לפריט שלכולנו יש בתיק. אנחנו כבר לא מסתובבות עם בקבוקי פלסטיק חד-פעמיים, ומעדיפות מוצר ירוק, מעוצב, איכותי וכזה שנשאר הרבה זמן. לכן, בקבוקי מים ממותגים - בין אם בקבוקי ספורט חזקים או בקבוקים שיושבים על השולחן במשרד - הם בהחלט מוצר שווה ושימושי שכולנו נשמח לקבל.
  2. חולצות ממותגות לנשים - אין אישה בעולם שתגיד 'לא' לחולצה ממותגת, בין אם היא חולצה פשוטה וקלילה שמשמשת כפיג'מה או פעילות ספורטיבית, ובין אם חולצה "מושקעת" עם וי, כיס או אפילו גופיה כיפית. חולצות עם לוגו יוצרות תחושת קהילתיות (שכמו שאתם יודעים, היא שם המפתח בשנים האחרונות). בנוסף, חולצות ממותגות שנעשות בטוב-טעם ומבד איכותי הופכות לחולצות לכל דבר בארון שלנו.
  3. שקיות בד ממותגות - תיק בד הוא עוד מוצר ירוק שצובר עוד ועוד פופולריות, בעיקר מאז ששקיות הניילון בסופרמרקט גמרו לנו את האגורות. שקיות בד הן קלילות ויפות, ומתאימות בדיוק לכל הדברים האלה שאין לנו מקום לשים בתיק. שקית בד ממותגת וצבעונית, עם כמה הפתעות בפנים (מישהו אמר שוקולד?) יכולה לעשות נשים מאוד מאוד שמחות.
  4. מטענים ניידים - בעולם בו הסוללה של הטלפון היא המשאב הכי חשוב בחיינו, אין ספק שמטען נייד הוא סוג של מתנה משמיים, שמאפשרת לנו לקבל עוד קצת אחוזים יקרי ערך (כן, אז אנחנו מכורות, אז מה?). מטענים הם מוצר שתמיד כיף לקבל, בעיקר כי הם קומפקטים ותמיד שימושיים. כמובן שעדיף להשקיע במטען איכותי, כזה שנותן יותר מכמה אחוזים ולא מתקלקל אחרי שלוש פעמים.
  5. מגבת לים - איכשהו, תמיד רגע לפני שיוצאים לחוף הים עם סלסלת פירות, קרם הגנה, ספר ובגד ים, נזכרים בדבר החשוב ביותר - המגבת. ואיכשהו, תמיד קשה למצוא מגבת טובה לים. אתם יודעים, אחת כזאת דקה, קטנה, נוחה, שלא תופסת הרבה מקום. בגלל זה תמיד טוב שיש כמה מגבות ממותגות שיושבות ומחכות בדיוק לרגע הזה שנצטרך אותן, ויעזרו לנו להשיג את השיזוף המושלם בקיץ.