תמיד חלמתם לטוס לאי טרופי ואקזוטי אבל לא הייתם בטוחים איך לגשת לתכנון? אתם אוהבים לטוס ולהנות מכל רגע, אבל שונאים את כל הלוגיסטיקה המלווה את החופשה? כנראה שהטיול האולטימטיבי עבורכם הוא חופשה בתפירה אישית. חופשה בתפירה אישית היא חופשה שמתוכננת בדיוק עבורכם - היעד שאתם מעוניינים בו, הסגנון הטיול שאתם מחפשים, הלו"ז בו אתם חפצים, האטרקציות והאתרים שאתם רוצים לראות וכדומה - בלי שתצטרכו להניף אצבע. 

חברות המומחות בחופשה בתפירה אישית, יודעות איך לקחת את החלום שלכם ולהגשים לכם אותו בצורה האידיאלית והטובה ביותר, בהתאם לכל החלומות, הדרישות והצרכים שלכם! 

חברה מומחה בטיולים בתפירה אישית מדוייקים ומותאמים היא חברת ספיריט הפקות עולם.

אם אתם עוד מתלבטים, הנה כמה מהיתרונות הבולטים ביותר של חופשה בתפירה אישית:

100% זמן חופשה

היתרון הגדול ביותר בחופשה בתפירה אישית הוא שהחופשה היא חופשה, מא' ועד ת'. הכוונה היא שלא צריך לדאוג לכלום, לא לפני החופשה ולא במהלכה, שכן מישהו דואג לכל הלוגיסטיקה עבורכם - בין אם הזמנת הטיסה והמלונות, המעברים בין שדה התעופה למלון, המעברים בין המלונות בתוך היעד, הזמנת האטרקציות, בניית הלו"ז, השכרת הרכבים וכדומה. לא תצטרכו לבזבז שעות ארוכות של תכנונים וחפירות באינטרנט לפני הטיסה וכן לא תצטרכו לבלות זמן מהחופשה שלכם בלהבין כיצד מגיעים לנקודה א', איפה משכירים רכב ואיך קובעים לשיעור צלילה - הכל מתוכנן עבורכם מראש!

חוויה המותאמת לצרכים ולרצונות שלכם

חופשה בתפירה אישית היא בדיוק כזאת - תפורה אישית. כלומר, דואגים לבנות לכם חופשה שמתאימה בדיוק למה שאתם מחפשים, לפי הקצב שלכם וסגנון הטיול שאתם מחפשים. אם אדרנלין זה הקטע שלכם, החופשה שלכם תהייה רוויה באטרקציות אקסטרימיות שקולעות בדיוק לטעמכם; אם טבע זה מה שמעניין אתכם, הטיול יכלול את שמורות הטבע הייחודיות והיפות ביותר; ואם דווקא קולינריה זה מה שאתם רוצים, יוצעו לכם המסעדות הייחודיות והשוות ביותר במקום היעד. 

יעדים ייחודיים ולא מוכרים

הכיף בחופשה בתפירה אישית הוא שאפשר לבחור כמעט בכל יעד על הכדור, לא משנה כמה הוא אקזוטי או ייחודי. גם אם אין מידע רב עליו באינטרנט או בספרי הטיולים, חברות הפקת טיולים מעסיקות מומחים שמכירים את היעדים האלו על בוריים ולכן יכולים לבנות טיול מושלם גם ביעדים הכי חלומיים ומסתוריים מסביב לכדור. לחברת ספיריט מגוון טיולים ביעדים ייחודיים שייתכן שלא שמעתם עליהם.

ליווי צמוד

חופשה בתפירה אישית מציעה לכם ליווי צמוד וזמינות לכל אורך הדרך, עוד טרם הטיול, במהלך בנייתו וההכנות אליו, וכמובן במהלך הטיול עצמו ובמסע חזרה הביתה. בכל בעיה או צורך שאתם עלולים להיתקל בהם במהלך הטיול שלכם תמיד תוכלו לפנות ישירות לאנשי הקשר שלכם, בכל מקום ובכל זמן. הידיעה הזו מורידה הרבה לחץ מהראש, ומאפשרת לכם להתרכז אך ורק בהנאה שלכם, בחופשה ובחוויות, בלי דאגות ובלי כאבי ראש!