ייתכן שזה ייקח עוד כמה חודשים עד שנחזור באמת לשגרה, כאשר הקורונה תחלוף ברובה, אבל יש כבר מי שמתכננים את הנאות החיים שעמן הם יתפנקו - בחלוף הזעם והאיום של המחלה הזו. הזמנת צימר בצפון, מהסוג היוקרתי והמפנק ביותר, היא אחת מן המשימות שחלק גדול מכם בוודאי כבר משתוקק לעשות עליהן "וי". עם זאת, אסור לשכוח כי ההיצע של הצימרים בישראל הינו גדול מאוד ובמיוחד באזור של צפון המדינה. מסיבה זו, גם בחירת הצימר הצפוני שאליו תצאו - חייבת להיעשות לאחר שבחנתם את מירב האפשרויות ומצאתם מקום אופטימלי לחוויית רגיעה ונופש מושלם, בדיוק כפי שמגיע לכם ובמיוחד לאחר שבועות ארוכים של הסגר בבית.

חופשה בצימר בצפון תמיד הייתה חלום של כל ישראלי

 

מאז ומתמיד הצימרים בישראל היו חלק בלתי נפרד מעולם הנופש המפותח מאוד של המדינה. הזמנת צימרים בחד נס לזוגות למשל, או באחד מהיישובים האחרים בצפון הרחוק של הארץ, נחשבה לאחת מן השאיפות של כל זוג כמעט, לאור העובדה שנופש במקום כל כך פסטורלי יכול לעשות רק טוב לזוגיות. האינטימיות השקטה, הפרטיות המלאה במתחם צימרים שהוא ייעודי לזוגות רומנטיים והעובדה שהאזור כולו מנותק כל כך מהבטון והרעש של העיר הגדולה – הפכו את הצפון לסוג של מקום לעלייה לרגל, בעיני כל מי שמעוניין לתפוס קצת שלווה. צפוי כי אחרי שמגפת הקורונה תחלוף, גם עולם החופשות יחזור להיות כשהיה ואולי אף יותר מכך – מכאן שבכדי להבטיח שגם לכם יהיה מקום בצימר יוקרתי ונחשב, תצטרכו להזמין מקום זמן רב מראש.

איך בוחרים את הצימר המושלם?

 

אם שכחתם מה זה להזמין נופש, ההסגר הוא זמן נהדר לנסות ולהתאמן על מציאת הצימר המושלם: שיטוט באתרים של צימרים לא רק יעלה בכם זיכרונות מחופשות קודמות ויעורר את התקווה שבקרוב תוכלו באמת להזמין אחד כזה, אלא יקצר לכם את העבודה – כאשר יגיע סופסוף הזמן להזמין את הנופש הצפוני החלומי שלכם. הבחירה היא קשה, מכיוון שלעיתים אתם עלולים לחשוב שכל הצימרים זהים זה לזה ולכולם יש ג'קוזי וחצר פרטית. זה נכון שהמאפיינים העיקריים הללו, הם הסיבה שבגללה רבים מעדיפים צימרים על פני מלונות, אך אל תשכחו שההבדלים בין צימר אחד למשנהו יכולים להיות רבים וכי מוטב להכין מראש מעין "רשימת ציפיות מהצימר". אל תתביישו להכניס לתוך רשימה שכזאת פריטים מסוימים כמו קומקום, מייבש שיער או כל פריט אחר, שיהיו מבחינתכם אלה ש"יעשו לכם את החופשה" ושתוודאו מול בעלי הצימר שהם אכן נמצאים במקום. 

מה עושים מחוץ לצימר? כדאי לבדוק מראש

 

התעניינות באשר לאטרקציות, פעילויות, מקומות לבקר ומסעדות מעולות – היא חשובה מאוד בטרם תצאו לדרך. מומלץ להחליט מראש על כמה דברים שניתן יהיה לעשות בדרך אל הצימר שבצפון או בעת השהייה בו, מה שיהפוך את החופשה שלכם למושלמת באמת.