שוק התשלומים בעולם עובר בשנים האחרונות שינוי גדול, פעם כולנו שילמנו במזומן ובעיקר בחנויות פיזיות והיום תודות למהפכה הדיגיטלית – חלק גדול מהקניות והפעילות שלנו עברו לאונליין. החל מקניות מוצרי מזון, בגדים, מוצרים אלקטרוניים, תשלומים למוסדות וחוגים וגם צריכת מידע וביצוע פעולות באפליקציות של קופות חולים, בנק, חברת כרטיסי האשראי ועוד.

יותר צרכנים ברחבי העולם כבר עברו לתשלום בנייד באמצעות  אפליקציות תשלומים כמו אפל פיי, גוגל פיי, אמאזון פיי ועוד.

עכשיו מהפכת התשלומים מגיעה גם לישראל  - מהיום לקוחות max משלמים בבתי עסק בנייד ומשאירים את הארנק בבית! ללא מגע – אין צורך למסור את כרטיס האשראי לקופאי, ולא צריך להקליד קוד סודי.

התשלום בנייד מתאפשר תודות להחלפת מסופי התשלום בבתי העסק בישראל למסופי תשלום חכמים (EMV) - אותן חנויות שמבקשות מאיתנו בזמן התשלום קוד סודי. מסופים אלה מתקשרים עם הנייד באמצעות טכנולוגיית ה- NFC שקיימת במסוף ובטלפון, ומאפשרת תשלום ללא מגע (contactless)

הטיימינג לא היה יכול להיות טוב יותר, לאור מגפת הקורונה שמתרגשת עלינו בחודשים האחרונים וממחישה עוד יותר את הצורך שלנו בריחוק חברתי ותשלום ללא מגע.

 

 

הישראלים מאמצים חדשנות: רוצים לשלם בנייד וליהנות מיתרונות כרטיסי האשראי

מבדיקות משתמשים וסקר אינטרנטי שערכה חברת max, באמצעות חברת מחקר סי.איי מידע שיווקי, עולה כי רוב הציבור מאמץ חדשנות (68%) וכבר מבצע תשלומים באמצעות אפליקציות שונות. היתרון בלוותר על הארנק ולהסתובב רק עם הנייד הוא ברור ומובן, אך 50% ממשתפי הסקר השיבו שהם רוצים לבצע פעולות נוספות בתשלום בנייד.  פה נעוץ ההבדל הגדול - כשמשלמים בנייד עם max, שלא כמו אפליקציות התשלומים הקיימות, נהנים מכל האפשרויות שיש לכרטיס אשראי – רק בנייד. כלומר, אפשר לחלק לתשלומים, לצפות בפרטי העסקה אונליין באתר ובאפליקציה, לבטל עסקה אם צריך ועוד. 

יתרון נוסף הוא שכל התשלומים מאובטחים על ידי חברת max ושיטת התשלום בנייד עומדת בתקן בינלאומי.

 

לא רק חדשנות – גם החזר כספי על הטבות

את תוכנית ההטבות המפנקת של max כולכם כבר מכירים. לרגל ההשקה חברת maxמאפשרת, לזמן מוגבל, לקבל החזר כספי של 10% על קניות בתשלום בנייד, כולל כפל מבצעים  ברשתות מובילות- צומת ספרים, rebar, רשת פוקס, פוקס Home, אמריקן איגל, אריאה, בילבונג, יאנגה, The Children Place, מנגו, קרביץ ואופטיקנה.

 

איך תשלום בנייד עובד? ממש פשוט!

 

 

לסיכום, הישראלים אוהבים ומאמצים חדשנות ורובם כבר קונים אונליין ובנייד עם אפליקציות תשלומים. אם אתם לקוחות max אתם כבר יכולים להתקדם לדור התשלומים הבא ולשלם בנייד בקופות חכמות בארץ ובחו"ל, וליהנות מכל היתרונות של כרטיס אשראי – חלוקה לתשלומים, ביטול עסקה, צפייה בפירוט חיובים ועוד. וכל זאת בתקן בינלאומי ואבטחת התשלומים על ידי חברת max.

 

לקוחות max? הירשמו באפליקציה >> 

לקוחות max עם מכשיר אייפון? לחצו לפרטים נוספים >>

עדיין לא לקוחות max? הצטרפו ותתקדמו לתשלום בנייד >>