הורים לילדים התפקדו. מי מכם לא ויתר פה ושם על מקלחת לילדים שלו שירים את היד. בין אם זה בסופו של יום ארוך ומתיש במהלכו רק התפללתם שהילד יפתיע ויירדם ותוכלו לוותר על המקלחת שלו ולפרוש בשיא, ובין אם הילד היה עייף או שהיה לו קר והעדפתם לחוס עליו באופן חד פעמי. גם אם אתם מסרבים להודות בכך בפני העולם והאימהות המושלמות בגינה, סביר להניח שזה קרה לכם פעם אחת או יותר.

אישה אחת אמיצה, שכבר הוכיחה שהיא לא מתביישת לומר את האמת שלה גם כשהיא מגעילה או  אחרת ממה שמקובל, הייתה אמיצה מספיק כדי להודות בכך בפני העולם כולו. למרבה הצער, אבל כמצופה בעידן שלנו, היא חטפה על זה שיימינג רציני. לפני כשבוע השחקנית קריסטן בל יצאה לקמפינג יחד עם בעלה דקס שפרד ושתי בנותיהם לינקולן בת ה-5 ודלתא בלו בת ה-3. המשפחה הפוטוגנית בילתה בדיונות בדרום קליפורניה במה שנראה כמו החופשה המושלמת (לחובבי ז'אנר המחנאות כמובן).

במהלך החופשה, בל בת ה-38 העלתה לחשבון האינסטגרם תמונות שלה ושל המשפחה שלה. באחת מהן נראות בנותיה עם הגב למצלמה יושבות עם שמיכה על החול ומשחקות. הכוכבת שיתפה את התמונה יחד עם הכיתוב: "מלאות בחול בכל סנטימטר בגופן, לא התקלחו 5 ימים, ואוהבות את החיים בדיונות".

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Caked with sand on every inch, unshowered for 5 days, and loving that sand dune life #glamis #camping

A post shared by kristen bell (@kristenanniebell) on

למרות שהתמונה הייתה מקסימה ופסטורלית, העוקבים של בל התחילו לתקוף ולהטיף לה על כישורי האימהות שלה והפכו את הקיר שלה לסניף של מכון אדלר לחינוך. "אני מצטער – מגעיל. תתקלחו", כתב אחד העוקבים, ואחר עקץ: "לא להתקלח 5 ימים? אולי באמזון יכולים להעביר לכם משלוח של מגבונים לחים". גולשת אחרת הגיבה: "5 ימים ללא מקלחת. לא אכפת לי מי את, את צריכה לטבול דחוף את הילדים שלך באמבטיה אחרי יום בחוף. הילדה הזאת הלכה לישון מלאה בחול ואלוהים יודע במה עוד. אני בטוחה שהאמא היקרה שלה התקלחה כל יום (או שלא?) את צריכה לטפל טוב יותר בילדים שלך".

למרבה המזל לא כל התגובות היו שליליות והמעריצים של בל עטפו אותה באהבה והגנו עליה ועל ההורות שלה. גולש אחד כתב: "אני רוצה להודות לך ממעמקי ליבי על כך שאת אמיתית", ואחרת הוסיפה: "זה נהדר! הדרך היחידה לחופשה כזאת היא להיות מלוכלכים מכף רגל ועד ראש", מעריצה נוספת כתבה: "יש כל כך הרבה אנשים שמבקרים אחרים בלי להבין את המצב. החיים הם קצרים והזמן עם הילדים מסתיים כל כך מהר. אני שמחה שיש לך את ההזדמנות לטייל עם הילדים שלך וליהנות מהם".

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Driving a 36 ft motor home isn't easy but throw on the AC and you bet it's glamorous AF #glamis

A post shared by kristen bell (@kristenanniebell) on

הרעיון של 5 ימים בלי מקלחת יכול להישמע מטורף עבור חלק מהאנשים ולגיטימי עבור אחרים אבל בסופו של דבר – מדובר בבחירה אישית. בניגוד לכוכבות הוליוודיות אחרות, בל משתדלת להיות אמיתית עד כמה שניתן וסביר להניח שהשיימינג שהיא ספגה לא יגרום לה לשנות את תפיסת עולמה ולהפסיק להיות כנה לגבי ההורות שלה. לכל המודאגים, לפי עמוד האינסטגרם שלה, היא כבר התקלחה, קילחה את הבנות שלה והמשיכה הלאה.