קים קרדשיאן היא אישה מפורסמת, מצליחה ועשירה מאד שעשתה הכול בשתי ידיה. היא מעצבת אופנה ואשת עסקים ממולחת, דוגמנית-על אמריקאית ומככבת בסדרת הריאליטי "משפחת קרדשיאן" עם כל שאר בני המשפחה, כאשר כל אחד מהם יכול להחזיק תכנית משל עצמו. קים נשואה בשלישית לראפר קניה וסט, תכשיט לא קטן גם הוא, וביחד לזוג 3 ילדים. לא בכדי זכתה בפרס "המשפיענית" בטקס פרסי האופנה השנה.

מותג המשקפיים "קרולינה למקה ברלין" נוסד לפני כ-7 שנים ומשיק 700 דגמים מדי עונה. כיום חולש המותג על 70 נקודות מכירה ברחבי הארץ, וכן פריסה בחו"ל ביעדים כמו ברצלונה, לונדון, תאילנד ואוסטרליה. מותג המשקפים ידע כבר מתחילת דרכו להיות נושא הדגל למהפכה בתחום המשקפים, ולהוביל את השוק לשילוב מנצח של אופנה, איכות ומחיר.

במסגרת שיתוף הפעולה, תקבל הכוכבת בין 20-30 מיליון דולר לשנת הפעילות הראשונה, וכן אחוזים בחברה ומהמכירות. קים תהיה גם אחראית על ליין משקפים בעיצובה, וכל זאת לצידה של בר רפאלי שלנו שיזמה, והייתה שותפה מלאה לתהליך לאורך כל הדרך. בעצם, החברות של בר וקים היא שאפשרה את החיבור המושלם הזה.

השמועות הטובות אומרות שנזכה לראות את קים קרדשיאן כאן בישראל במרץ שנה הבאה.

רון קסטרו ואורן בר-גל סמנ"כלים בקבוצת קסטרו-הודיס באירוע ההשקה עם בר רפאלי

אחרי שחברת "קסטרו" רכשה את קבוצת "הודיס", חשבנו שכבר ראינו הכול. טעינו ובגדול, מסתבר שהשמיים הם הגבול. שתהיה לכולנו שנה טובה ומפתיעה.

www.carolinalemke.com