אני אדם סקפטי מטבעי, לא מאמינה לכל דבר, אוהבת לבדוק. כשסיפרו לי על מכנסיי טייץ עם בטכנולוגיה חדשה להצרת היקפים - הרמתי גבה. אני לא מהאנשים שתתפסו אותם עם מכנסי טייץ צמודים. זה לוחץ, זה לא נוח ובסוף הבד מתחיל לגרד לי. במקרה הזה אמרתי לעצמי, גברת יקרה, אם בודקים אז בגישה חיובית בבקשה. הנה, קבלו דיווח מהשטח. וכן, גם אני הופתעתי. רבותיי, מהפך. יום שלם הסתובבתי עם המכנסים והיה לי נעים ונוח. מגע הבד נעים, והמכנסים יושבים נהדר על הגוף.

הכירו את רות שניאורסון מנכ"לית המותג הטייצים BeGood שעד לפני כמה שנים הייתה מנכ"לית העסק המשפחתי "דוקטור נונה" המתמחה במכשור קוסמטי ותוספי מזון. למי שלא שמע זהו עסק גדול המגלגל מיליונים. וחכו לזה - היא רק בת 22. במהלך ביקור באחת התערוכות למכשור קוסמטי באיטליה נתקלה בתצוגת ענק של טייצים. מה לטייצים ולתערוכת קוסמטיקה שאלתם?

 
 

רות הרגישה שאין פה מקריות, ומיד נפגשה עם מנכ"ל החברה שהמציא (וגם זכר לרשום פטנט) את תערובת הבדים המיוחדת המשלבת אלמנטים קוסמטיים השזורים בתוך הבד. המצאה זו של חברת BeGood מצעידה את טכנולוגית הבדים צעד אחד קדימה. זו מהפכה טכנולוגית ופיתוח חדשני המגובה במחקרים מדעיים. טקסטיל קוסמטי, ובמינוח המקצועי Dermofibra Cosmetics הוא הדבר הבא בעולם הטקסטיל. בבד של מכנסי הטייץ שזורים קריסטלים אורגניים כמו אבץ ומגנזיום העוזרים לסירקולציה של הדם, ומיקרו-ספרות המלאות ברכיבים כמו אלוורה, קפאין, ויטמין A, וויטמין E אשר ממריצים ומזינים את העור. תוך 10 ימים צפו לתוצאות של הקטנת היקפים בירכיים עד 4 ס"מ.

בגיל 28 רות מקימה את העסק האישי שלה - BeGood - כשאחותה לצידה כמנהלת המותג, בו היא משווקת לכולנו את הטייצים החדשניים  לקנייה באון ליין. האתר המקוון הושק ביולי השנה בעיר ניו-יורק, והחל מהחודש גם בישראל.

 

 

מכנסי טייץ עונים על הצורך של בגד בייסיק ובמקרה הזה הם מגיעים עם ערך מוסף. אייטם שמשתלב נהדר בכל מלתחה. איכות הבד מושלמת, מחזיקה טוב את הבטן והאחוריים אבל לא לוחצת. בסופו של יום את עטופה במותג איטלקי איכותי ומוביל.

כרגע תמצאו בקולקציה טייץ שחור וקולקציית ספורט של מכנסי קומופלג' באפור ושחור. למי שחפצה יש גם את קולקציית הלילה עם מכנסיים העשויים מהטקסטיל הקוסמטי בגזרה מעט רחבה ורחוקה מהגוף וטופ תואם. 

בהמשך מבטיחה רות כי תרחיב את הקולקציה עם דגמים בצבעוניות מגוונת עם ובלי הדפסים, בגדי ים ועוד הפתעות רבות שנמצאות עדיין בפיתוח.

מחיר 439 ש"ח כולל משלוח לכל הארץ.

להשיג באתר www.begoodnyc.com