איך יוצרים בובה/חבר?

השלב הראשון הוא בחירת הבובה. הילד בוחר את הבובה שהכי מדברת אליו. מבחר של 20 סוגי בובות פרוותיות אחת יותר מתוקה מהשנייה. חד קרן, וכבשה, דובים ואריות, כלבים ומה לא בעצם. 

השלב השני - מילוי הבובה לרמת הרכות הרצויה. זהו שלב בו הילד ניגש ל"מכונת העננים" לוחץ על דוושה וממלא את הבובה לפי רצונו במילוי רך.

השלב השלישי הוא החשוב ביותר - הפחת רוח חיים בבובה. זהו טקס חמוד ומשמעותי. מתוך שקית גדולה בוחר הילד לב. לב אדום. זהו הלב של הבובה שלו. למעשה ברור שכל הלבבות הם אותו דבר, אבל עבור הילד זהו הלב המיוחד שהוא בחר לבובה האישית שלו. את הלב מעבירים על הזרועות כדי שהלב יקבל את התחושות של הילד ויעביר אותן לבובה. אח"כ מעבירים את הלב על הראש, כדי שהמחשבות של הילד תעבורנה לבובה. חיוך גדול של הילד יעשה את הבובה מאושרת. לבסוף אפשר גם לשלוח נשיקה. את הלב טומן הילד בתוך המילוי ומפיח חיים בבובה עם לב. ניתן גם להוסיף מכשיר הקלטה קטן (29 ש"ח תוספת) בו מקליט הילד משהו אישי לבובה. את המכשיר מטמינים בסמוך ללב, וסוגרים את הפתח הרמטי ובטיחותי. בכל פעם שהילד ילחץ על מכשיר ההקלטה הוא ישמע את הברכה שהוא השאיר לחבר הטוב שלו.

שלב הרביעי הוא לבוש (אופציונלי ובתוספת מחיר). להלביש את הבובה כבלרינה או כג'ודוקא. כמו חתן או כמו מלכה. זהו שלב שניתן לפתח זהות עם הבובה.  לדוגמה: ילד שמרכיב משקפים יכול להוסיף משקפים גם לבובה. או לדוגמה ילד שעובר תהליך גמילה מחיתולים יכול לקנות חיתול לבובה. ועוד

השלב החמישי הוא רישום הבובה במרשם התושבים של הבובות, עם שם, תאריך לידה, משקל ועוד. 

בסוף התהליך כל ילד מקבל תיק גב עם בובה ותעודת לידה. מחיר 99 ש"ח כל בובה. התוספות בעלות נוספת עד 50 ש"ח

מארין פולק ועודד יבור האנשים מאחורי המיזם עבדו שנים במשרות בכירות בחברת קומסטיקה מהמובילה בעולם. החליטו לצאת לדרך עצמאית ובחרו את DUBIDO בעיקר בגלל הזכות שיש להם לייצר לילדים ולהורים חוויה עוצמתית ביצירת חברים חדשים וטובים.

דווח מהשטח - אני הגעתי לדוכן ביומו השני בקניון. הסקרנות וההתעניינות וגם הרכישות היו היסטריות (רק אני לבד מכרתי 3 בובות), ושלא תבינו לא נכון. המוצר מיועד לילדים והם מוקסמים מהתהליך. אבל גם זוג מאוהב רכש כל אחד בובה לשני. סבא וסבתא בובה לנכד, וגם כמתנת יומולדת לחברה טובה. זה אישי וזה מושלם.

 

הדוכן הנע של DUBIDO בקניון רמת אביב עד לתאריך 21.12.18, משם ינדוד במהלך 2019 בכל הקניונים בכל רחבי הארץ.

ואם מסקרן אתכם לדעת מתי הוא יגיע אליכם לקניון של השכונה, בדקו בכתובת האתר https://www.facebook.com/DubiDoFactory/