למרות הרצון של גווינת' פאלטרו להציג חיים מושלמים, שהם מודל לבריאות ושלווה רוחנית, יש לה נטייה תמיד להסתבך בצרות הזויות. אחרי פרשת הביצים הווגינליות, עכשיו היא מואשמת בתאונת פגע וברח, כשמי שגרם לנזק זו לא מכוניתה, אלא היא עצמה – בגופה.

על פי תביעה שהתקבלה ביום שלישי, טרי סנדרסון מיוטה טוען שהשחקנית ומעצמת הלייף סטייל התרסקה לתוכו בזמן סקי ואז עוד נמלטה מהמקום. לדבריו היא איבדה שליטה והתנגשה בו וכתוצאה מאותה התרסקות הוא סבל מפגיעה מוחית ומארבע צלעות שבורות. האירוע התרחש בפברואר 2016 במסלול הגלישה למתחילים באתר הנופש דיר ואלי – שגם הוא נתבע. בכתב התביעה נכתב ש"לא פאלטרו ולא בעלי אתר הסקי יידעו את שירותי החירום על התאונה...הם הותירו את הנתבע עם פגיעת ראש רצינית בזירה, שנגרמה על ידי פאלטרו". בנוסף נטען כי מדריך הסקי של פאלטרו הגיש תצהיר כוזב על התקרית וטען כי לא היא גרמה לתאונה.

מיחסי הציבור של השחקנית והאתר שלה, Goop, מסרו: "התביעה הזו היא ללא הצדקה ואנחנו מצפים שהצדק יעשה", ואילו הדוברת של דיר ואלי, אמלי סאמרס, בחרה לשחרר הצהרה לקונית הטוענת כי אתר הנופש לא יכול להגיב על תביעות שעדיין בטיפול.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Took me a minute to get it together, but at long last, for those who have requested, a little look inside the best day of our lives. Link in bio for more. #thefaltrows

A post shared by Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) on

במסיבת עיתונאים שנערכה במשרד עורכי דין בסולט לייק, סנדרסון הסביר שלקח לו כמעט שלוש שנים להגיש תביעה כי עד עכשיו הוא התרוצץ בבירוקרטיות, נתקל בבעיות עם עורך הדין הקודם והתמודד עם חוסר יכולת לתפקד כראוי בגלל זעזוע מוח. לדבריו הוא היה בקשר עם עורך דין המייצג את פלאטרו, אבל מעולם לא הוצע לו פיצוי או התנצלות. הם אפילו רמזו על האפשרות שהם יתבעו אותו, אמר סנדרסון.

בתביעתו סנדרסון דורש מפאלטרו פיצויים על סך 3.10 מיליון דולר, אך הוא מכחיש שהוא תובע אותה רק משום שהיא מפורסמת ועשירה. כמו כן הוא מכנה את ההתנהגות שלה כ"לא נעימה" ומדגיש שהיא לא התנצלה ואפילו לא נשארה רגע באזור כדי לבדוק שהוא בסדר. "אני רוצה שיעשה איתי צדק", אמר סנדרסון, "אני רוצה להגיד את האמת שלי". עורכי הדין של פאלטרו לא מכחישים שהיא הייתה מעורבת בהתרסקות, אך מתנגדים להאשמות – כך על פי עורך הדין רוברט סייקס, המייצג את סנדרסון.

סנדרסון עצמו לא זוכר הרבה מהאירוע, מעבר לכך שהרגיש מכה חזקה בגבו שגרמה לו לאיבוד שליטה. הוא נפל לקרקע והרגיש שמישהו שוכב עליו – ומאותה נקודה הוא כבר לא זוכר דבר. כל המשך הפרטים שבתביעה מבוססים על עדותו של קרייג רמון, מכר שלו שנכח באירוע.

רמון מספר שמדריך הסקי של האתר נזף בסנדרסון, בזמן שהוא שכב על השלג עם פניו כלפי מטה, בטענה שהוא הפריע לגולשת המפורסמת. סייקס, לעומתו, טוען שפאלטרו גלשה בפזיזות והפרה את קודי הגלישה, שדורשים מהגולש להישאר בזירת ההתנגשות כדי לוודא שהגולש האחר מטופל.

התביעה נגד פאלטרו מיד מזכירה תאונה מפורסמת נוספת שעלתה בכותרות שבוע שעבר, אחרי שהנסיך פיליפ בן ה-97 התנגש עם רכבו ברכב אחר ופגע באופן קל בשתי נוסעות. גם הוא העדיף לנצל את מעמדת הכוכבות שלו ולהמשיך הלאה מבלי לחכות לתוצאות, אבל לבסוף, בעקבות הסערה שנוצרה בעניין, הוא שיגר זר פרחים והתנצלות.

לא מן הנמנע שהאשמות של סנדרסון קצת מוגזמות, אך בין אם הדברים אכן התרחשו כפי שהם מוצגים בתביעה ובין אם בסך הכל מדובר בנפילה קטנה שממדיה נופחו, האירועים האחרונים מוכחים שחיוך ודאגה לזולת אף פעם לא מזיקים, גם אם יש לך מיליוני מעריצים.