בשקט בשקט, בזמן שכולנו עסוקים בג'ון סנואו ודאני, נרקם לו רומן לא פחות מסעיר ופוטוגני בין שתי הנשים הכי מעניינות כרגע: מייגן וביונסה. הרומן המתוקשר, והאפלטוני כמובן, התחיל בפברואר השנה, כשביונסה ובעלה ג'יי זי זכו בפרס הלהקה הזרה הטובה של השנה (שהתייחס לשיתוף הפעולה ביניהם) בטקס פרסי המוזיקה הבריטי. השניים, כצפוי ממעמדם, לא הגיעו לאירוע, ובמקום שלחו וידאו תודה קצר. גולת הכותרת של הווידאו היתה תמונת פרוטרט שהתנוססה מאחוריהם, ובה נשקפת דמותה של הדוכסית מרקל.

הפרוטרט הוא למעשה יצירת אמנות עליה אחראי המאייר טים אובראיין והיא הופיעה על שער גיליון הקיץ של "קיי", המגזין הראשון של אחוות הנשים בקולג', השייך לאחוות קאפה קאפה גאמה (שבה מרקל בעצמה לקחה חלק בזמן לימודיה בקולג').

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

כעת, בספיישל של CBS ששודר ביום שישי האחרון, העונה לשם "מייגן והארי פלוס אחד", התגלה איך הגיבה האמא הטרייה למחווה של הזוג קארטר. דניאל מרטין, מאפר ידוע וחבר טוב של מייגן, סיפר בתוכנית שהוא היה זה שהעביר למייגן את התמונה המפורסמת. "אני חושב שכל מה שכתבתי ליד זה היה 'גירל'", סיפר דניאל, "היא ענתה לי באמוג'י של העין הגדולה".

אכן, מדובר בתגובה קרירה קצת, בריטית משהו. לא בדיוק מסוג התגובות שהיינו מצפים לקבל ממי שזה עתה זכתה למחווה מביונסה בכבודה ובעצמה. אבל התגובה, או יותר נכון חוסר התגובה, לא הרפתה את ידיה של ביונסה, אלא אפילו להפך. זמן קצר לאחר שידור אותו סרטון, ביונסה אף הגדילה לעשות וכתבה באתר שלה פוסט לציון חודש ההיסטוריה השחורה בארה"ב, שכולו מוקדש למייגן. לצד קולאז' תמונות של הדוכסית משנים עברו, כתבה ביונסה: "הרקע של מייגן כשחקנית אפשר לה לנצל את הפלטפורמה שהיא קיבלה בצורה טובה יותר. העבודה שלה למען הקהילה השחורה התחילה עוד הרבה לפני שהפכה לדוכסית מסאסקס. כשגרירה עולמית היא נסעה לרואנדה כדי לראות כיצד הגישה למים נקיים ובטוחים משפיעה על ילדים, סוגיה קרובה ויקרה ללבנו. היא גם ביקרה ותמכה בקרן מאנה מהילה בבמומביי, ארגון המסייע לפתור את האתגרים העומדים בפני נשים ונערות בגלל המחזור החודשי. היא הוכתרה כדוכסית מסאסקס בעקבות נישואיה לנסיך הארי והפכה לאחת הנשים השחורות המעטות שהצטרפו למשפחה מלכותית. מייגן הביאה מסורות שחורות רבות לחתונה המלכותית שלה, כולל כומר שחור משיקגו ומקהלת גוספל מדהימה. במהלך החתונה היא הנכיחה את התרבות שלה, והיא והנסיך הארי ממשיכים לדחוף את השיח על הגזענות קדימה".

לכל הסופרלטיבים האלו מייגן לא הגיבה, הפעם אפילו לא באימוג'י. אבל לא כדאי לשפוט את מייגן לחומרה, אחרי הכל כבר דווח שהיא הפסיקה לקרוא מה כותבים עליה, אחרי שהביקורות השליליות דכאו את רוחה. מייגן עשתה בחירה חכמה לחיות ללא תלות במה שאנשים אחרים אומרים, כותבים או חושבים עליה, ובמעמדה זו כנראה ההחלטה הנבונה ביותר. במיוחד כעת, כשבאופן טבעי – אם אפשר לקרוא לזה טבעי - אנשים יתחילו לבקר גם את האמהות שלה. סביבה נקייה מ"מה אומרים עלי" היא ככל הנראה אחת המתנות הגדולות שהיא יכולה לתת לבנה הבכור, גם אם המחיר של זה הוא חוסר ידיעה על המחמאות מביונסה.  

בתוך כך, מייגן והארי שחררו השבוע תמונות החושפות רגעים מאחורי הקלעים של החתונה שלהם, לציון יום הנישואים הראשון. כן, הזמן טס כשנהנים, או כשעוקבים אחרי הריון. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy one year anniversary to Their Royal Highnesses, The Duke and Duchess of Sussex! Today marks the one year anniversary of the wedding of The Duke and Duchess of Sussex. Their Royal Highnesses exchanged vows at St George’s Chapel within the grounds of Windsor Castle on May 19th, 2018. The selected song “This Little Light of Mine” was chosen by the couple for their recessional. We hope you enjoy reliving this moment, and seeing some behind the scenes photos from this special day. A message from The Duke & Duchess: Thank you for all of the love and support from so many of you around the world. Each of you made this day even more meaningful. Photo credit: Chris Allerton/Joe Short (B&W); PA (color) ©️SussexRoyal (B&W images and video)

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on