בתחילה חשוב שתכירו את האנשים שעומדים מאחורי מרכז Wellness לרפואה טבעית כדי שתבינו שאתם מטופלים על ידי רופאים ואנשי מקצוע מוסמכים עם תעודות ותוצאות.

ד"ר ראול רודריגז (MD) בוגר הפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב, אשר התמחה גם ברפואה סינית וטבעית בבתי ספר לרפואה בסין וביפן. הוא שייסד את מכללת "מדיסין" לרפואה משלימה בישראל והראשון שהביא את השיאצו לישראל. מומחה לבעיות בכליות, דרכי השתן, אף אוזן גרון, כאבים והפרעות הורמונליות, מחלות עור ומין, בעיות עיכול, כאבי שלד פרקים ושרירים, מערכות החיסון ובריאות האישה. ד"ר עדי סאקר (PHD) מומחה בארץ ובעולם בתחום התזונה הנכונה ובריאות מערכת העיכול. ביחד הם משלבים דרכי טיפול המשלבים את הרפואה הסינית עתיקת ימין עם רפואה מערבית מודרנית.

 

מימין ד"ר ראול רודריגז, ומשמאל ד"ר עדי סאקר

במרכז Wellness תמצאו מגוון רחב של טיפולים למי שסובל מנפיחות בבטן, עייפות, בעיות בדרכי השתן, דלקות מפרקים, מחלות מעיים, בצקות ודליות ברגליים, רגל סוכרתית, כאבים מסוגים שונים, ובנוסף גם טיפולי אסתטיקה כמו הפחתת תאי שומן וצלוליט, מיצוק העור, טיפול טבעי להצרת היקפים, שרפת קלוריות ללא מאמץ ע"י צמחים ושמנים  (הטיפול זכה בפרס ההצטיינות היוקרתי של המגזין "מארי קלייר" הצרפתי המקביל לאוסקר של עולם הקוסמטיקה העולמי) וגם טיפולי אנטי אייג'ינג להאטה משמעותית של תהליך ההזדקנות הטבעית הכוללים הזרקות ומילוי קמטים בחומצות הילאורוניות ובוטוקס.

 

אנוכי עם צופית גרנט במרכז וולנס לרפואה טבעית

אבל מעבר לכל הטיפולים המיוחדים שהמרכז הבריאותי הזה מציע, מה שהכי עשה לי "בול בפוני" היה הטיפול החדש בהורמונים טבעיים. שמעתי עליו מצופית גרנט (וד"ר רודריגז הרחיב עבורי את הנושא), צופית היא סוג של שגרירת Wellness ועבורי היא מקור ראשון ואמין למי שעשתה את השינוי בטיפול בתחום ההורמונים, וגם כמי שעשתה ועושה באופן קבוע את הטיפולים שמציע המקום. כולנו מכירים את צופית כאישה טוטלית ואופטימית המנהלת אורח חיים מאד אינטנסיבי ומלא מתחים, במשך 12 שנים האחרונות נהגה לנסוע ברחבי הגלובוס לחופשות הכוללת מנוחה עם ניקוי רעלים. בגלל עומסים בעבודה לא יצא לה בשנתיים האחרונות לצאת לחופשות ארוכות אלה והיא חיפשה אלטרנטיבה יותר נגישה, קרובה וקבועה, טיפולים שיהיו קרוב לבית ולא יוציא אותה משגרת היום ומהעבודה, ועם זאת מקום מקצועי המנוהל על ידי רופאים מוסמכים ושיודע לשלב את הרפואה הקונבנציונלית עם זו המשלימה. במקביל, היא החליטה להפסיק לקחת הורמונים ופנתה לד"ר רודריגז, אותו היא מכירה כבר 25 שנה, להתייעצות ולשמוע את חוות דעתו בנושא. מכאן היא יצאה לדרך חדשה הן בנושא טיפול הורמונלי טבעי  Bio Identical Hormones עם הכוונה ותדרוך של שני הדוקטורים, והן בטיפולים של ניקיון המעי, איזון הגוף, וטיפולים הוליסטיים לגוף ולנפש. .

הטיפול החדש של הורמונים טבעיים הוא מבחינת פריצת דרך חשובה בתחום הפונה לאנשים שהגיעו לגיל המעבר, ונכון וחשוב שייקחו הורמונים. לדברי ד"ר רודריגז, לקיחת הורמונים בגיל המעבר נועד לאנשים שרוצים לשמר את תאי המוח, להיראות צעירים, וזה אומר עור צעיר וזוהר, לחזק את העצמות (אוסטאופורוסיס), להילחם בדמנציה, בגלי החום, בדיכאון ובמחלות כלי דם ולב ובעיקר להילחם בזקנה, הטיפול ההורמונלי החדש Bio Identical Hormones הוא מבחינת "מאסט" והוא המילה האחרונה בתחום. 

הורמון הוא תרכובת כימית שנותנת פקודה ל-DNA של התא ליצור מולקולות חדשות. עם הגיל רמת ההורמונים יורדת והתאים מפסיקים לקבל את הפקודה לייצר תאים חדשים, דבר הגורם להזדקנות המערכות. במשך עשרות השנים האחרונות ניתן טיפול הורמונלי של כמוסות לבליעה יומית שהכילו אסטרוגן של סוסה, פרמרין שאינו זהה לאסטרוגן האנושי, וגם פרוגסטרון סינתטי השונה מזה האנושי. יתרה מזאת, בעקבות מחקרים מעמיקים הוכח שכמוסות אלו העלו משמעותית את הסיכויים לחלות בסרטן השד, התקפי לב ושבץ. היה ברור שהטיפול עשוי להיות מסוכן. 

בטיפול החדש ה-Pallet שזו הכמוסה החדשה, מוזרקת לישבן בהליך של 3 דקות כאשר ההורמונים הם טבעיים ותואמים במדויק את ההורמון האנושי. הטיפול החדש מאפשר לתת התאמה אישית לכל אחד ע"פ בדיקות דם. וקבלו את הפאנץ' להשלמת התמונה, הטיפול החדש יעיל לטווח ארוך: לנשים לטווח של חצי שנה, ולגברים עד ל-7 חודשים. כלומר, מהיום ניתן לקבל 2 טיפולים בשנה בלבד, וזהו!

מאז שצופית נמצאת תחת הפיקוח של ד"ר רודריגז וד"ר סאקר במרכז Wellness היא מרגישה שהיא מקבלת את התמיכה שחיפשה, יש פה בית ששומר עליה. מערך של טיפולים המשלימים אחד את השני ומאזנים את הגוף. "כמו מוסך" היא אומרת לי, "טיפול שנתי וטיפול 10,000 באופן סדיר, ואם משהו מתקלקל מיד מתקנים". "האחריות לבריאותנו היא שלנו ועלינו" היא מדגישה, "צריך לעשות דרך ולא לעשות דיאטה".

מרכז Wellness לבריאות טבעית, רחוב הברזל 15 רמת החייל תל אביב, קומה 2

9910* www.wnc.co.il