מדובר בפריצת דרך טכנולוגית בעולם האסתטיקה. מכשיר אחד קטן שיודע לעשות טיפולי אנטי אייג'ינג, פיגמנטציה ופתרון בעיות אקנה. הוא בגודל מכונת גילוח ומהיום הוא יכול לחכות לכן בחדר הרחצה או על מדף האיפור כדי לעבור טיפול אישי מתי שבא לכן, מתאים לכן, וללא עלות מעבר לרכישת המכשיר. 

מזה שנים ש-2 מכשירי "נומייר" משווקים בארצות הברית ובאירופה, מאושרים על ידי ה-FDA האמריקאי וה-CE האירופאי, מלווים במחקרים קליניים ותוצאות מוכחות בשטח. והם הולכים להיות  ה"מאסט האב" החדש של כולנו

    

איך תוכלי להפוך לקוסמטיקאית של עצמך 

בעזרת המכשיר תוכלו לעבור טיפולי אנטי אייג'ינג, העלמת כתמי פיגמנטציה וטיפולים באקנה פעיל או במניעת התפרצות. בחישוב מהיר מחירו של המכשיר (1450 ש"ח) חופף לעלות של טיפול אחד במכון אסתטיקה. הפנמתן? לא של סדרת טיפולים, אחד בלבד. המכשירים מיועדים לנשים (וגם לגברים אם הם יתנהגו יפה ונרשה להם) ולכל הגילאים. גודלם כגודל מכונת גילוח, לא תופסים מקום וניתן לשים אותם בכל מקום שנוח, אצלי זה ליד המיטה, לפני שהולכת לישון 5 דקות ואני יפה. המכשירים קלים ונוחים לנשיאה בתיק בכל זמן ולכל מקום, למשרד לפני פגישה חשובה או אפילו בחופשה. אגב, זו המתנה המושלמת לוולנטיין דיי אם במקרה נגמרו לכן הרעיונות מה לבקש מבן הזוג.

 

 

איזה טיפולים ניתן לעשות עם מכשירי "נומייר"?

מכשיר ה"נומייר פלוס" פונה לקהל בוגר שעבר את גיל ה-35 ומתמקד בעיקר בטיפולי האנטי אייג'ינג מעבר לשאר האופציות,  ו"נומייר לופר" פונה לקהל הצעיר.

"נומייר פלוס" הוא מוצר הדגל והבסט סיילר של החברה. מיועד לטיפולי לטיפולי אנטי אייג'ינג, פיגמנטציה וטיפולים למניעת אקנה ואקנה פעיל. מעבר לכך שיש לו טכנולוגיות מתקדמות של תאורת לד (טכנולוגיה שפותחה בנאס"א  לזירוז גידול צמחים שישמשו כמזון לאסטרונאוטים בחלל) ותאורת אינפרה אדום העובדות בסינרגיה ומשלימות אחת את השנייה, למכשיר טכנולוגית נוספת ה- Micro Current - זרמים מיקרו חשמליים תת עוריים המחדשים את ייצור הקולגן ואת סיבי האלסטין של העור, מעסים את עור הפנים ובכך משפרים את זרימת הדם, ומנקזים נוזלים שהצטברו מתחת לעור. התוצאה היא בניית רקמות שריר חדשות בפנים מצוק העור ומראה חדש ורענן,

המכשיר  ה"נומייר לופר Looper" מחדיר חומרים לעומק העור על ידי טכנולוגיית רטט אולטרה סוניק. החום פותח את הנקבוביות ומגביר את החדרת החומרים לעומק העור, והקור מכווץ את הנקבוביות, מרגיע עור דלקתי ומוריד נפיחות. התוצאה היא עור זוהר ובריא. המכשיר כולל את טכנולוגיות תאורת הלד והאינפרה אדום.

  

המכשיר מותר לשימוש לכולם למעט נשים בהיריון ואנשים עם קוצבי לב. אחריות על המכשיר ניתנת לשנתיים. התחייבות להחזר כספי מלא בטווח של עד 90 יום במקרה ותהיו מעוניינים להחזיר.

את מכשירי ה"נומייר" ניתן לרכוש באתר החברה, https://numiere.co.il/  או בטלפון 077-9979441