אני אישה של קיץ, תנו לי ים, גלידות ושמש ואני מאושרת. אבל גם לחורף יש את היתרונות שלו. למשל בתחום הטיפוח. ישנם טיפולים מתחום הרפואה האסתטית אותם ניתן לעבור רק בחורף ולא בקיץ וזאת בגלל קרינת השמש וחשש מיתר פיגמנטציה וכתמים. 

טיפול ה-"פוטו רג'וויניישן" Rejuvenation Photo

כבר אמרתי שאני בן אדם של ים ושמש? זה התחיל עוד כשהייתי צעירה ולא מודעות לנזקים של השמש. נהגנו ללכת כל החברות לים דווקא בשעות הכי חמות, מרחנו על עצמנו שמן תינוקות כדי להגביר את השיזוף, בקיצור, עשינו את כל הטעויות האפשרויות. לצערי, היום אני משלמת את המחיר על אותן טעויות. יש לי כתמי שמש ופיגמנטציה בפנים, בדקולטה וכפות הידיים. שנים חשבתי שלא ניתן לעשות מאומה בנושא עד ששמעתי, בדקתי, חקרתי ולבסוף גם ניסיתי, ועם תוצאות כאלה אני חייבת לשתף את כל מי שיש לו אוזניים ומוכן להקשיב לי.

מעולם, אבל מעולם לא הייתי בטיפול הקשור לרפואה אסתטית שעשה לי שינוי דרמטי ברמה כל כך גבוהה. ואת התוצאות אפשר היה לראות כבר אחרי טיפול אחד.

פניתי למרפאת הרופאים VIV שהינה מרפאה מקצועית ובראשה עומד ד"ר צחי וידר, כירורג, מומחה בעל שם עולמי בתחום הזעות יתר, וגם מנהל מרפאה לתפארת ברמה גבוהה ואמינה ביותר. כלל ברזל הוא לעבור טיפולים אסתטיים רק במרפאות מורשות, עם ליווי רפואי צמוד בעלי ידע, ניסיון, והמלצות מוכחות. המטרה שלי הייתה להעלים את כתמי השמש והפיגמנטציה גם בפנים, גם בצוואר ובמחשוף, ועל כפות הידיים.

כשעה לפני הטיפול שמתי חומר אלחוש ומאותו רגע לא חשתי בשום כאב או חוסר נוחות. המטפלת העבירה על האזורים הנבחרים זרוע בעלת אנרגית אור-לד המתבייתת על המלמין בעור ומפרקת אותו. חצי שעה טיפול ולא האמנתי לתוצאות. עור הפנים היה חלק, נקי מכתמים, אחיד בצבעו ושיפר לי את המראה בצורה משמעותית, כמו שכתוב בפרסומות "עור צעיר ורענן". וזה עוד לא הכול כי הטיפול הזה מעודד את חידוש ייצור הקולגן והאלסטין בעור שעם השנים, מה לעשות, אבל יכולת הגוף לייצר אותם הולכת ופוחתת משמעותי והינם מרכיבים חשובים לשמירה על אלסטיות העור ומראה זוהר ולא אפור ונבול.

מומלץ לעבור 3 טיפולים בהפרשים של 3 שבועות בין אחד לשני, כמובן שזה אישי לכל אחת, ותלוי גיל וכמות הכתמים שיש לנקות. אצלי היה צורך ב-3 טיפולים. את הטיפול הזה ניתן לעבור רק בחורף כשהשמש חלשה יותר. נתון חשוב הוא שהטיפול מעלים כתמים קיימים אולם אינו מונע מכתמים חדשים להיווצר ולכן יש לשמור ולהישמר, לשים קרם הגנה באופן קבוע גם אם נדמה לכן שאתן לא יוצאות מהבית ולא פוגשות שמש ובכללי להימנע מחשיפה מיותרת לשמש. המחיר של הטיפול? ממש לא בשמיים ואפשר בתשלומים. 

ואיך יודעים שהתוצאה מעולה? כשהחברות מתקשרות לבקש את הטלפון של מרפאת VIV. 

מרפאות האסתטיקה של VIV, הרצליה פיתוח , רחוב אבא אבן 8 הרצליה. טלפון 2345*, אפשר ליצור קשר גם בווטסאפ 058-5367653

 

 לעדן כתמי פיגמנטציה ושמש, בטיפול ביתי 

מי שמעדיפה לעשות את טיפולי הפיגמנטציה בבית זו גם אופציה. החוקים לא משתנים, טיפולי פיגמנטציה גם אם הם בבית, עושים רק במהלך החורף. אחרי הטיפול חובה להיזהר מהשמש כי העור רגיש במיוחד והתוצאה עשוייה להיות הפוכה עם יתר פיגמנטציה.

Elure היא סדרת תכשירים חדשה לטשטוש הכתמים ולטיפול בבית בזמנך החופשי. הפורמולה מפרקת את המלנין - הוא החומר שגורם לפיגמנטציה ולכתמים בעור. זהו פיתוח טכנולוגי מתקדם וחדשני המבוסס על תמצית אנזים טבעי של ה-Melanozyme, שהינו חומר טבעי ובטוח המופק מפטרייה, והוא שמפרק את המלנין בעור והופך אותו לבהיר יותר.

להוביל את הקמפיין נבחרה רוסלנה רודינר.

 

     

הסדרה מציגה 3 מוצרים מובילים:

סבון לשטיפת פנים, יש לשטוף את הפנים עם הסבון בוקר וערב לניקוי מקסימלי של עור הפנים.
קרם יום בהיר מתקדם, למרוח בבוקר על עור נקי לאחר ניקוי עם הסבון, אפשר למרוח פעם נוספת במהלך היום.
קרם לילה בהיר מתקדם, אחרי ניקוי העור בסבון, יש למרוח את הקרם לפני השינה.

מומלץ לעבור את הטיפול במהלך 3 שבועות באופן רציף, ואת התוצאות הגלויות ראשונות ניתן לראות כבר אחרי 14 יום. אני יכולה להעיד רק דבר אחד חשוב, אין מדובר פה ב"עוד מוצר" כזה שקונים מהמדף בחנויות הפארם. סלע מדיקל הינהחברה וותיקה הידועה באיכות מוצריה, בפיתוחים הטכנולוגיים העומדים מאחוריה, וביכולות שלה להשיק מוצרים מהמובילים בתחום.

להשיג ב"סלע מדיקל" ובמרפאות האסתטיקה המובילות.

 

טיפולי חורף לשימוש ביתי עם המוצרים של "ביופור"

רונית שגב, המנכ"לית של חברת "ביופור" וחוקרת עור מומחית, שיודעת דבר או שניים על הטיפולים הנכונים לעור הפנים, לקראת החורף, היא מציעה טיפים לעונת החורף ואת הטיפולים החשובים שכדאי לעבור בתקופה הבאה.

מה קורה לעור בתקופת החורף
לדבריה, בחורף, בגלל שרמת הלחות באוויר נמוכה אנחנו סובלים מיובש בעור. ככל שרמת הלחות באוויר נמוכה יותר כך המים נוטים להתאדות מהר יותר מהעור ולהיפך. בקיץ רמת הלחות גבוהה, תהליך האידוי מינימלי ולכן העור לח, ואילו בחורף האידוי מוגבר והעור נעשה מיובש. עור יבש נראה פחות אסתטי עם מרקם פחות חלק ופחות נעים למגע. אחרי הקיץ והחשיפה לשמש, בפגיעה ברמת הקולגן בעור, הצטברות קמטוטים, וכתמי שמש ופיגמנטציה,את כל אלה ניתן לתקן ולשפר עם שימוש במרכיבים הפעילים הנכונים. נכון וטוב לעשות טיפולים אלה דווקא בחורף כשהשמש פחות חזקה. זהו חלון הזדמנות לייפות את מראה העור ולתקן את נזקי הקיץ.

קרם הלחות והחורף - קרם הלחות של הקיץ עלול לא להתאים לעונת החורף ולכן יש לבצע התאמת לחות נכונה לעור. ללחות העור יש גם השלכות בריאותיות. כשהעור חסר לחות התפקוד שלו כמעטה הגנה נפגע. התוצאה היא זיהומים, פריחות, ופצעונים. חשוב לבחור בלחות
המתאימה הן לסוג העור והן לעונה, בד"כ ע"י ניסוי וטעייה, כיוון שההתאמה היא אינדיבידואלית. בחורף העור זקוק ללחות עשירה יותר אותה יש למרוח פעמיים ביום ולפעמים גם יותר. בנוסף, מומלץ להוסיף לשגרת הטיפוח גם תכשירים מחדשים המבוססים על חומצות אלפא ובתא הידרוקסי ורטינול, המשפרים את קצב תחלופת התאים בעור, ומשפיעים לטובה על חילוף החומרים ועל המראה הבריא. במקרים בהם העור עדין, רגיש או חסר לחות באופן מיוחד, אפשר להשתמש במוצר המכיל חומצה הלקטית. חשוב! התכשיר צריך להיות מותאם במדויק לעור: לגוון, לסוג, לרגישות, לסדר היום, למצב הכללי של הגוף, הריון, נטילת תרופות, ועוד. 

אלו טיפולי החורף בהמלצתה של רונית שגב:

טיפולי פילינג, טיפולי מיקרונידלינג, טיפולים בטכנולוגיות IPL (הבזקי אור מהירים) או לייזר לחידוש העור. וגם, תכשירים טיפוליים לחידוש העור, כאלה שמכילים מרכיבים מקלפים אותם לא ניתן לעבור בתקופה הקיץ בה החשיפה לשמש גבוהה. עור עם מרכיבים מקלפים שנחשף לשמש עלול להגיב בכוויה או כתמי שמש. לעומת זאת, בחורף ניתן להשתמש בבטחה בתכשירים הפעילים ולהשיג שיפור נראה לעין: עור יותר חיוני, מראה צעיר ומלא ברק.

    

טיפולי חורף בבית - הצעתה של רונית היא לשמור בחורף על שגרת טיפוח יומיומית עם תכשירים מחדשים נכונים. ישנם מחדשים עדינים, וישנם פעילים ביותר המחייבים התאמה מקצועית ומדויקת לעור על ידי איש מקצוע. כל אחת עם התכשירים המתאימים לה.

תכשיר אנטי אייג'ינג המוביל לפנים הוא Renew פלוסהמסייע גם להבהרת העור וגם טיפול יסודי ועמוק בפיגמנטציה. המוצר מבוסס על ריכוזים גבוהים של רטינול וחומצות הידרוקסי, שהינם מרכיבים מחדשים, מרכיבי שיקום העור והרגעה  המדכאים את המלנין ומחדשים את העור בצורה אינטנסיבית עם תוצאות מהירות הנראות לעין. בשל מרכיבי הקילוף הפעילים שבו המוצר מתאים לשימוש בלילה לפני השינה. המוצר מיועד לנשים שרוצות לחדש את העור והן פיגמנטטיביות. 

 

ניתן לרכוש את המוצר אונליין, ולקבל אבחון של סוג העור על ידי קוסמטיקאית מוסמכת בשיחת וידאו צ'ט בווטס אפ, כמו כן, המוצר יישלח עם שליח בחינם עד הבית.

להשיג ב  www.getbeauty.co.il

 

ב-"SABON" לא מפסיקים להפתיע 

הפעם הם משיקים סדרת טיפוח חדשה Fresh & Glow עם תכשירים לניקוי העור ומסיכות לחידוש והזנת העור. אלו מוצרים המותאמים לחורף בכלל, ולזה בישראל בפרט, זמן בו הלחות בעור יורדת, העור מתייבש ויש להזין אותו באקסטה לחות. בסדרה  שישה מוצרים המשלימים אחד את השני לשיפור מראה וטקסטורת העור. המיוחד בסדרה הם הפורמולות שמועשרים בשלושה מרכיבים טבעיים: תמצית ורד יריחו ללחות מוגברת, מינרלים ממי ים המלח לחידוש התאים ולאיזון העור, ומי ורדים לריכוך והרגעת העור. הסדרה טבעונית, ללא סיליקון, שמן מינרלי, ופארבנים.  מבושמת בעדינות ובניחוח לא אלרגני של ורדים רעננים.

 

זהו מוצר מושלם לתקופת החורף - פילינג פנים בניחוח מנטה או לובנדר לניקוי פנים. בעזרת גרגרים טבעיים מצמח החוחובה, המוצר מסיר תאי עור מתים ולכלוך, וגם ממריץ ומטהר את העור. נטול בישום ומוצע בשני ניחוחות של מנטה לבוסט של רעננות לעור, והלבנדר המועשר בשמן לבנדר ומעניק רוגע מושלם. מחיר: 200 מ"ל ב- 129 ש"ח,  60 מ"ל ב- 49 ₪.

ייחודו של השמן לניקוי הפנים שהוא משאיר את העור ללא תחושה שומנית, ועדיין מזין את העור בלחות, וגם מסיר איפור. מחיר 99 ₪

סבון ניקוי - מנקה את העור בלי לייבש אותו. מחיר 79 ₪

שתי המסכות של הסדרה מאד מומלצות ונותנות תחושה של ניקיון והזנה לעור הפנים. הראשונה מסכת בוץ על בסיס מלחי ים המלח המבוססת על בוץ היישר מים המלח והמכיל מלחים ו-21 מינרלים הסופחים ומסלקים לכלוך ושומן עודף, זאת מבלי לגרום לגירויים או ליובש, מחיר 99 ₪. השנייה - מסכת ורדים על בסיס ג'ל - עליה הייתי ממליצה להשתמש בתקופת החורף בגלל חומרים מבהירים שהיא מכילה להבהרת העור. בגדול זוהי מסכת לחות המבוססת על 3 תמציות ורדים להענקת לחות וגמישות לעור. מחיר 99 ש"ח.

להשיג בחנויות SABON בכך רחבי הארץ ובאתר sabon.co.il

רגע, זה עוד לא הכול -  שת"פ המדליק 

SABON יזמה שיתוף פעולה עם הקונדיטורית, יזמית  ואושיית הרשת אור שפיץ אשר במסגרתו תושק קולקציה SABON X OR SHPITZ . זוהי ערכת DIY שפותחה יחד, בה כל אחת ואחד יוכלו להכין בבית סבונים ריחנים לפי מתכון בלעדי שרקחה אור שפיץ עבור המותג. המארז כולל לצד המתכון הייחודי והריחני, את כל הנדרש להכנת הסבונים הצבעוניים והריחניים בבית:

הקולקציה תימכר באופן בלעדי באתר של הרשת בו ניתן יהיה גם לצפות בסרטון המציג את הוראות ההכנה בכיכובה של אור שפיץ. מחיר 85 ש"ח.

    

ניתן להשיג באתר האונליין: www.sabon.co.il

 

ברוך בואך חורף, אני כבר מחכה לאביב הבא.