חברת הצבע  נירלט נותנת זו השנה חסות ליריד האמנות 'צבע טרי' 

ועבורה זו הזדמנות גם להזמין את כל האדריכלים שהם שופר המכירות של החברה, וגם לחשוף בפניהם ובפני כל המוזמנים שהגיעו לאולם הוולודרום המדהים בהדר יוסף את הקולקציה החדשה שלהם. עבורי זו הייתה חוויה כפולה ביות ושנים התאמנתי במסלולי הריצה באיצטדיון, לפני שהפך לוולודרום למרוצי אופניים, מרשים ביותר. שימו לב כי הוולודרום מאפשר לקיים את היריד באוויר הפתוח כך שלא חייבים להיות עם מסכות כל הזמן, ולא פחות חשוב, כל דוכני היריד הם עם הרקעים והצבעים מתוך הקולקציה של "נילרטל" ועושים חגיגה אמיתית של אמנות וצבע.

 קולקציית MIX & MATCH  

בקולקציה שלושה מערכי צבע ברורים ומובהקים- בהירים, גווני ביניים וכהים, שמוצגים כשילובים, עובדים כבודדים, וגם זה עם זה באופן מושלם. מניפה הצבעים נצבעה בצביעה ידנית  בצבעי אקווניר EXTRA המציגה טכנולוגיה מהפכנית, המאפשרת שימוש נוח, וקל עם תוצאת צביעה מרהיבה. הקולקציה נבנתה בשיתוף גיל רויטר, מעצב ויזם עיצוב.

Day by Day

הקולקציה נשענת על הכמיהה להתניע מחדש את הפעילות האנושית באופטימיות ובתקווה. הגוונים הם אפורים מונוכרומאטיים, שנעים בין השחור ללבן ומשלבים גוון נועז אחד.

 Blooming Again

זו הקולקציה שמבקשת לצאת החוצה ולהרגיש את האנרגיה המתחדשת של הטבע. קבוצת שילובים המציגה פלטה כמו נלקחה מתוך גינה אנגלית. צבעוניות בוהקת ונפלאה בה ירוקים, ורודים, סגולים, צהובים ותכולים חיים יחדיו בהרמוניה.

Cosy Comfort

קולקציה בהשראת הבית. הוא המקום החם והמחבק. בו מבלים שעות וימים. הגוונים הם מעושנים עמוקים ויחסית כהים, שתורמים לתחושה החמה והמגנה בבית.

     

 

      

 

יריד צבע טרי

צבע טרי, יריד האמנות והעיצוב של ישראל, מתקיים מדי שנה מזה למעלה מעשור בתל אביב, לבו הפועם של שדה התרבות הישראלי ומושך מדי שנה קהל סקרן ומעודכן של למעלה מ-30 אלף מבקרים. מטרת היריד היא לקרב בין קהל צמא לתרבות לבין הקהילה היצירתית, לאפשר לציבור הרחב להכניס אמנות ועיצוב הביתה, ולהזרים משאבים לשדות האמנות והעיצוב המקומיים. 

המבקרים בצבע טרי נהנים מתערוכות של מיטב הגלריות המקומיות, תצוגות של מעצבים מובילים, ומחשיפתה השנתית של חממת האמנים, המציגה עבודות של אמנים ישראלים עצמאים בראשית דרכם המקצועית. יריד צבע טרי פועל ברוח מתכונתם של ירידי אמנות מקצועיים בינלאומיים, אך ייחודי בתפקידו כפלטפורמה להזנקת קריירות של אמנים מבטיחים.

לאחר שבשנת 2020 התקיים היריד במהדורת אונליין מתוכנן כעת היריד לחזור למתכונת פיזית מלאה. תערוכות היריד והתצוגות יתפרשו בכל רחבי המבנה החדש והמתקדם של הוולודרום, בזירה המוקפת מסלול אופניים ובמדשאות הנרחבות, ויחשפו את המבנה לקהל הרחב לראשונה. היריד הפיזי יתקיים במרחב פתוח, מאוורר ובטוח.

כל שנותר לי לעשות הוא לתת לכם טעימה קטנה מהיריד בתמונות, ומקווה שזה ייצר את התיאבון לבוא וליהנות מחווה מלאת השראה וכישרונות.

ציור קיר צבעוניים ומרשימים

טכניקות מיוחדות בזכוכית וקולקציית גופי תאורה שונה וצבעונית

קרמיקה בטכניקה מיוחדת המבטלת את החומר ונותנת תחושה של אריג ובד.

הצדעה לכלים של פעם, לכלי ההגשה של "לפיד" (זוכרים?) שהיו בכל בית, ביחד עם תרגום אישי של המעצבת בחממת המעצבים הצעירים.

לא תאמינו אבל היצירות הנהדות האלה עשויות מעלי עץ תות בטכניקות מיוחדות.

יריד טבע טרי , -21 עד ה-26 באוקטובר באולם הוולודרום החדש ע"ש סילבן אדמס