"חברת פיליפ מוריס היא החברה הבינלאומית הראשונה בישראל שקיבלה אישור של equal salary על ידי ארגון בינלאומי גלובאלי שעושה ביקורות בכל העולם. השכר אצלנו בין נשים וגברים הוא שכר שווה לחלוטין. בתפקידי המטה שלנו הרוב הוא נשי, ובתפקידי הניהול אנחנו מתקרבים ל-50 אחוזים וזה לגמרי היעד שלנו.

"על מנת להגיע לשוויון אמיתי בתוך החברה צריך לעבוד בזה. צריך לקחת ולעשות את הגיוס בצורה יותר מאומצת. בכל משרה שאנחנו פותחים אנחנו מחפשים אקטיבית גם מועמדות כדי שבבחירה הסופית תמיד תהיהלפחות מועמדת ראויה לגמרי. 

"ברגע שאתה עובד בחברה שחמישים אחוז ממנה נשים, המציאות הזאת של פעם של "גבר לא יוצא להוציא את הילד" לא קיימת, כולם עושים את זה. אנחנו גם מאפשרים גמישות, יום קצר בשבוע לכולם, וכדי להגדיל את השוויון גם מהצד השני  - גברים מקבלים אצלנו חודשיים חופשת לידה בתשלום, לא במקום, אלא כחלק מהעשייה בתוך הבית, כדי ליהנות מהזמן עם הילד החדש בבית.

"שוויון מגדרי צריך לשמר, זה לא בא לבד. אם זה לדאוג לאווירה ולסביבת עבודה נכונה ומקבלת, ללמד מנהלים איך להימנע מהטיות ולדאוג שאנחנו מגייסים את הנשים והאנשים הנכונים, לדאוג להסתכל על השכר כל הזמן ולדאוג לקדם. שוויון מגדרי הוא צודק, הוא הכרחי וחשוב ונכון, ובסופו של דבר הוא טוב לעסקים.