מערכת און לייף שמחה ונרגשת לשתף אתכן בפרויקט מיוחד שנוצר בשיתוף דלתא. בפרויקט הרמנו הפקת אופנה ייחודית שמשלבת גיוון חברתי במסגרת הפקת האופנה פגשנו את צח שחרור, ויטל זינגר ואסתי סגל, הגיבורים שלנו, שחיים עם מגבלות פיזית, שהלכו אתנו, העזו, והגשימו את החלומות שלהם יחד איתנו. כל יום צילום בחברתם היה חוויה מעוררת מוטיבציה ואנרגיה, ואת ההשראה הענקית שהם העניקו לנו כל מי שיצפה בקליפים שלהם יקבל גם הוא.

באנר

אז מי הגיבורים שלנו?  הראשון הוא צח. לפני שלוש שנים הוא ביקש מהרופאים לקטוע לו את הרגל בעקבות כאבים אדירים מהם סבל, ומאז חייו השתפרו פלאים. במהלך הצילומים צח הגשים חלום קטן ושיחק כדורגל עם שחקני מכבי תל אביב. השנייה היא ויטל. בגיל חצי שנה חלתה ויטל בסרטן, ולאחר שנעזרה בקביים במשך תקופה ארוכה היא נפרדה מהם ומאז היא מתניידת בכיסא גלגלים. כיום ויטל רקדנית בענף הריקוד בספורט הנכים ובצילומים אתנו היא הגשימה חלום, וקיימה אודישן בפני תלמידי בית הספר למשחק "בית צבי". האחרונה היא אסתי. לפני ארבע שנים החליטה אסתי לעבור קטיעה בגלל כאבים עזים ברגלה, הנבעו מניתוחים וטיפולים שונים בסרטן שעברה במשך שמונה שנים. בצילומים איתנו אסתי טיפסה על קיר טיפוס, ומהר מאוד הבנו שזה כנראה קטן עליה, כי היום היא בלוגרית שמטיילת ברחבי העולם, ואחרי כל טיולי האתגר שהיא עושה בעולם עם רגל פרוטזה, קיר הטיפוס הוא אתגר קליל.

תראו כמה יפה נראית הפקה מגוונת. אי אפשר שלא להביט בתמונות ולהתמוגג. מתבקש שחברות אופנה יביטו בהפקה הזאת, ילמדו ויאמצו לחיכם את הגיוון הזה. הוא פשוט עושה יותר חשק לקנות.