בצעירותי המילה "ווסת" נאמרה רק בסודי סודות ובין החברות הכי טובות, זו היתה בושה והבנו שיש להסתירה, סוג של נושא לא מדובר. במקום ווסת אמרנו "מחזור" וגם זה בגיל יותר מתקדם. האמת שקיבלנו גיבוי מהמערכת כי בימי המחזור היינו פטורות משיעור התעמלות וגדנ"ע, כן פעם היו שעורים כאלה בתיכון. ההכרה  שהדברים משתנים הייתה כשראיתי שלטי חוצות ופרסומות הקוראים לילד בשמו "ווסת", לא ליד ולא ברמז, הכי בול בפוני.

בימים אלה המדיה מלאה בפרסום של חברת מודיבודי שיצאה עם מוצר חדש, תחתוני מחזור ועכשיו הם חוברים לענקית הספורט "פומה" במטרה לסייע לנשים ולנערות לעסוק בספורט לאורך כל החודש. החיבור ל"פומה" המזוהה עם מצוינות בספורט וניסיון באופנה ספורטיבית בעלת נוחות מקסימלית. הולידה קולקציה חדשה במהדורה מוגבלת המעניקה למתאמנות פתרון שהינו גם אופנתי וגם אקולוגי.

לתחתונים בטנה סופגת דקה כך שאין צורך במוצרים חד פעמיים, ויש גם ערך אקולוגי של חיסכון בפסולת מזהמת שמתכלה כעבור שנים. הצרכניות לובשות, מכבסות, מייבשות ולובשות שוב. 

הקולקציה כוללת 3 דגמים לאימון בזמן הווסת, בעיצוב ספורטיבי ועכשווי. 

- בוישורטס PUMA X MODIBODI - רמת ספיגה גבוהה, מושלם לימי הווסת, דליפות שתן וגם הפרשות. 154 ש"ח 

- ביקיני בריף PUMA X MODIBODI - רמת ספיגה גבוהה, לתחושה יבשה ונעימה, המאפשר להתאמן בלי חשש מדליפות. 132 ש"ח

- חוטיני PUMA X MODIBODI - רמת ספיגה קלה. לימים של דימום קל, הכתמות או הפרשות. 89 ש"ח

 

להשיג רק באתר הרשמי של מודיבודי ישראל www.modibodi.co.il

צלמת התמונות של לורי שטרן: ירדן ביידר, התמונות מתוך הקמפיין העולמי יח"צ מודיבודי

לתוצאות הסקר המלא https://eu.modibodi.com/blogs/womens-underwear-online/puma-and-modibodi%C2%AE-commissioned-a-global-survey-to-investigate-why-1-in-2-girls-are-leaving-sport