לא הרבה יודעים אך מעבר למותג הוותיק והמוכר, עומדת התחייבות לכדור הארץ ולאורך החיים שלו. מותג הטיפוח קרטרס חרט על דגלו טיפול אחראי ובר קיימא ומאז 2013 הצליחה החברה לצמצם בחצי את ההשפעות של הייצור שלה על הסביבה. בקרסטס בחרו להשתמש בטכנולוגיות מדעיות ירוקות בכל מוצריהם, ונכון להיום, יותר מ-60% מהמרכיבים שלהם כבר מבוססים ביו, ומיוצרים ברובם על ידי חומרים אורגניים. בנוסף לכך, בקרסטס התחייבו לצמצם את האריזות בכל מקום אפשרי, תוך שימוש בפחות חומרים בתוליים ויותר מערכות משלוח ממוחזרים, ניתנות למיחזור ומילוי חוזר.

בין המוצרים של קרסטס תוכלו למצוא את סדרת GENESIS מיועדת לטיפול בשני סוגי נשירת השיער - בשורש ומשבירת סיבים, לכל הנשים, בכל אורחות החיים, עם כל דרגות הנשירה. בסדרה שלושה מוצרים: Fondant Renforçateur - מרכך מחזק נגד נשירת שיער לשיער מוחלש ושבור. מרכך פורמולה קרמית המציעה פעולה נגד שבירת השיער, מסייעת בשיקום הסיבים ומחזקת את ההתנגדות הטבעית של השיער. הפורמולה מועשרת בשילוב של Edelweiss Native Cells ו-Ginger Root.

 

המוצר השני שנמצא בסדרת GENESIS הוא Serum Anti-Chute Fortifiant - סרום חיזוק יומי נגד נשירת שיער. הסרום מועשר בשילוב חזק של Aminexil, Edelweiss Native Cells ו-Ginger Root, ומשפר את עמידות השיער כדי למזער נשירת שיער ולמקסם שיער יפה. הסרום עוזר לעגן מחדש את זקיק השיער בצורה מוצקה יותר לתוך הקרקפת תוך בניית הסביבה האופטימלית לצמיחה עתידית, ושימוש יומי בו מחזק את מחסום ההגנה הטבעי של הקרקפת.

המוצר השלישי בסדרה הוא Bain Hydra-Fortifiant - שמפו מחזק נגד נשירת שיער לשיער מוחלש. השמפו מבהיר ומחזק בעדינות סיבים כדי להפחית את הסיכון לנשירת שיער עקב שבירה והוא בעל נוסחה עדינה במיוחד האידיאלית לשיער דק או שמנוני. לשמפו פעולת הניקוי עדינה שלו המרגיעה ומעניקה לחות לשיער מהשורש ועד לקצה, ומשאירה תחושה קלילה.

 

את מוצרי קרסטס ניתן לרכוש בסניפי ג'יימס ריצ'רדסון ואף להזמין לפני הטיסה.