בשבוע שעבר הגענו לטוסקה – מתחם גליות לאירועים לאירוע מיוחד בשיתוף מקדונלד'ס יחד עם נבחרת נשים מנצחת שכל אחת מהן עשתה שינוי באמהות שלה והשפיעה דרכו על נשים אחרות. אז מי אלו אותן נשים אלופות? שיר אלמליח, גל רובין, נעמה מריומה, יוליה פלוטקין, ענהאל שמואלי, הדר לוי ושי-לי שינדלר, כל אחת מהן חשפה באומץ את ההתמודדות הפרטית שלה, וכיצד היא עשתה שינוי משמעותיי בחיים שלה בעקבותיה. עוד היו איתנו רונה אבן - מנהלת קהילת אמא חוזרת לג'ינס, יעל פרנק – מנהלת קהילת Supergirls זה אופי, ותהילה שונים – מנהלת קהילת נשים לב, גם הן סיפרו לנו על השנוי שלהן ועל האופן בו הוא השפיע על הנשים בקהילה שלהן.

ספרי הילדים של מקדונלד'ס, עכשיו בארוחות הילדים

במהלך האירוע פגשנו גם את רות שריד, משכנה למנכ"ל מקדונלד'ס ושמענו גם על השינוי המטורף שהם עשו בארוחות הילדים שלהם, ועל המעבר ממתנות מפלסטיק לצעצועי הרכבה מנייר, וספרי ילדים כמתנה בארוחת ילדים. בנוסף למהלך זה, החליטו במקדונלד׳ס על הפחתה מסיבית של פלסטיק בכלל - קשיות, אריזות, כוסות, שקיות וכדומה. באמצעות השינוי הזה מקדונלד׳ס חסכה 262 טון פלסטיק רק בישראל, המספר פשוט מטורף! למדנו על התהליך של ההחלפת מוצרי הפלסטיק ומציאת תחליפים מתאימים, ועל המורכבות שכרוכה בכך.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Onlife (@onlifeil)

לבסוף, קיבלנו הצצה אל ספרי הילדים ומשחקי ההרכבה מנייר שמחולקים בארוחות הילדים של מקדונלד'ס. בספרי הילדים תמצאו סיפורים על אמנים ואמניות, מדענים ומדעניות פורצי דרך, מוזיקאים ומוזיקאיות ועוד המון סיפורים שהילדים והילדות שלנו יכולים ללמוד מהם המון. ספרי הילדים קצרים ומדויקים, וצעצועי ההרכבה הם פעילות מחברת לילדים והורים והם לגמרי זמן איכות נהדר עם הילדים והילדות שלנו. בארוחה אחת קיבלנו גם שמירה על הסביבה וגם זמן איכות.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Onlife (@onlifeil)