"השנים שבהן הרגשתי שהעור שלי מתבגר ושבכלל עברתי תחושה פחות טובה, היו השנים של גיל 45-52" מספרת אגדת הרוק סי היימן. "זה מאוד ספציפי, כי בדיעבד בשנים האלו עברתי מפרצת בראשי. זה היה משבר, טראומה מאוד גדולה רפואית. מהמשבר החלמתי באופן מלא וצמחתי קדימה הרבה בזכות הכוחות שגיליתי". 

"על הבמה, בערב הסילבסטר 2012-2013 הייתי בת 52" היימן מספרת. "לא הייתי קשובה לדברים נפשיים וכרונולוגיים שעברו עליי, אבל יש הרבה רופאים שיחלקו על מה שאני אומרת, כי הרפואה תעדיף להגיד שהיה לי משהו רפואי והוא עבר. עמוק בתוכי אני יודעת שהחיים האישיים שלי, המימוש כאישה כיוצרת שלא באו לביטוי באותן שנים עד המפרצת, היו חיים לא נכונים מהמון בחינות, ואני חושבת שאולי בגלל זה העור שלי הגיב לזה והגוף שלי כולו הגיב לזה, ונראיתי ממש לא טוב. כאילו בבת אחת קפצה עליי הזקנה." היא מתארת.

במשך עשורים היימן חיה את עולם הבמות והזוהר, ואת כל מה שנלווה אליו לדבריה. "הייתי רוויה שנים בחומרים לא טובים. רוקנרול, איפור כבד ולילות ללא שינה" היא מתוודה.  "אבל היום אני עושה הרבה ספורט, ומשתדלת להיות אנרגטית, להכניס יכולות לגוף שלי, לאתגר את עצמי. אני עושה תכנית אימונים בת 45 דקות שבניתי לעצמי, רוכבת 6 ק"מ כל השבוע ועושה הליכות" היא מעידה על עצמה, ומוסיפה "יתר הזמן אני על הבמה. אני עושה רק דברים שאני יודעת לעשות טוב ומכירה את הגוף שלי".

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by סי היימן (@sihiman)

היימן מקבלת את הגיל באהבה ומספרת "אני מרגישה שהגיל והניסיון שצברתי, אפשרו לי לפתוח את עצמי עכשיו בפני המון דברים שלא הספקתי לדעת. במשך שנים הייתי עסוקה בלהיות אמא ובת ואישה, הישרדות. לכן לגיל שלי עכשיו יש תחושה כל כך נעימה כי יש דברים שאני לא מתאמצת עבורם יותר. אני מעדיפה להוריד מעצמי דברים שמכבידים עליי ולא רוצה לחיות בשום החמצה."

היימן מוסיפה ואומרת "בואו נפנה מקום לדברים חדשים. אי אפשר כל הזמן לרדוף אחרי האופנות והעבר. אני לא אלבש שורטס למרות שיש לי רגליים מדהימות כי זה לא אני. גם לא שמלת מיני של טינה טרנר. רואים את הרגליים המדהימות שלי גם בג'ינס סקיני". עוד מספרת היימן כי "היום יותר מדברים בפתיחות על נושא הטיפולים בפנים ושואלים בצורה פתוחה בהופעות: 'את עושה בוטוקס? לכן את נראית טוב?' במופעי נשים שאני עושה לגופי נשים, חברות וכו', תמיד שואלות אותי: 'וואו אצל מי עשית? מה עשית?' הן לא שואלות האם עשית, כי הרי לא יכול להיות בגיל 62 להיראות ככה" היא אומרת בהומור.

וזה משהו שאת שוקלת?

"אני נגד ניתוחים, זה מפחיד אותי, עשיתי רק ניתוח קיסרי, שהיה בלית ברירה כי הייתה סכנה לעובר" היימן מספרת. "אבל אם יהיה משהו בחלוף השנים שיהיה פחות אגרסיבי- כל הזמן יש פתרונות יותר ויותר אורגניים- אני לא שוללת. כרגע כל עוד אני יכולה עם החומרים שלי והאיפור להיראות טוב, אז זה מעולה. אני לא נגד באופן עקרוני, אבל פשוט כרגע זה לא רלוונטי."

היימן מסכמת את נושא טיפולי אסתטיקה ואומרת "זה להיות ערה בתוך החיים שלך, ולא לרדוף אחרי מה שאת כבר לא. יש משהו יפה בלהתבגר. אני השתניתי, קרו לי המון דברים בגוף של אישה, אבל יש משהו בערות הכללית ששומר בעיני על העור שלי. כשחייתי לא טוב זה ניכר בי, הייתי רדומה, הייתי עצובה. היום אני אומרת, וגם אמרתי לא מעט פעמים לרותי עדי המאפרת שלי: 'אם יגיע הרגע שאני ארגיש שאני עומדת על הבמה ויש משהו שנורא מפריע, אני אשקול לבדוק טיפול אסתטי ואז בוודאות אחפש גוף עם מעטפת רפואית שייתן לי תחושה של שקט וביטחון."