הסכר נפרץ, אחת אחר השניה הן צלצלו, הן הבינו שמישהו ביצע בהן מעשים חמורים. מישהו פגע בפרטיותן, ניצל את מצבן הרגיש כנשים בהריון, פגע בקודש הקודשים במסווה של איש מקצוע, דולה.

טלפון אחד ועוד אחד, רובן בכו, קולן רעד. "הבעל שלי לא יודע" סיפרו אחדות. "אני מתביישת, חשבתי שאני  לא בסדר, חשבתי שזה קרה רק לי".  אך הן גילו שלא, שהן לא אחת, הן רבות,  שגבר שדאג שיהללו את שמו בפורום ב"תפוז" כדולה האהוב והטוב, טיפל בתמורה בנשים הללו ללא תשלום, ופגע בהן.

ביקשתי מהן לכתוב אלי למייל: העדויות הגיעו, האחת קשה וחמורה יותר מקודמתה. ישבתי מול העדויות, מותשת, מתחלחלת מההבנה של מה עולל האיש הזה לנשים, על פי החשד.

צלצלתי למפקד היחידה המרכזית במחוז המרכז, ניצב משנה יגאל בן שלום, וסיפרתי לו על עדויות הנשים. תוך שעה הוקם צוות חקירה מיוחד ואני כבר הייתי בדרך אליהם. שעות ישבנו על העדויות. צלצלתי לכל אחת ואחת מהן. היו כאלה שסרבו להגיש תלונה נגד הדולה ואילו אחרות שוכנעו והסכימו.

המכונה החלה לנוע. שעון החול החל לפעול. החוקרים החלו לעבור בין בתי הנשים, אחדות הגיעו בעצמן למשרדי הימ"ר להגיש תלונה. הזרם הלך וגדל.

חמישה ימים של חקירה סמויה

גם במשטרה לא זוכרים כמות כה גדולה של נשים שהעזו והגישו תלונה נגד חשוד בביצוע מעשים חמורים בגופן. כולן סיפרו את אותו הסיפור:  איך הדולה, תושב רחובות בן 43, עו"ד במקצועו, ביקש מהן להתפשט לגמרי כשהגיעו אליו לטיפול, איך חשו נבוכות, איך נגע וליטף, איך עמד מאחריהן, והן התכווצו וביקשו להיבלע בתוך עצמן.

השעות נקפו, וכך הימים. חמישה ימים של חקירה סמויה, במהלכה הוציאו חוקרי המשטרה צו עיכוב יציאה מהארץ נגדו, שלא ינסה לברוח. שמעו אותו מנסה לפנות לנשים שתדברנה לזכותו, מה שנקרא 'שיבוש מהלכי חקירה' כי הבין שהטבעת סוגרת עליו.

חמישה ימים בהם המתלוננות לא ממש ישנו, מודאגות, חוששות שיגיע אליהן, שמא בסוף יצא בלא כלום, שמא לא ייעצר. חמישה ימים בהם היה צריך להרגיע אותן, לתמוך בהן, להסביר להן שאסור להן לדבר אחת עם השניה מחשש שיירמז שהן תיאמו גרסאות, שאסור להן לכתוב או לפרט כלום ממה שקורה בפורום ב"תפוז".

חמישה ימים שהגיעו אמש לסיומם. הטלפון לו ייחלתי הגיע. הוא נעצר. זהו. מחר, נאמר לי, הוא יובא להארכת מעצר. נשמתי עמוק. ידיי רעדו כשצלצלתי לנשים או שלחתי מייל, אחת אחת, להגיד שזה נגמר.

הפכתי לרודפת סדרתית של עברייני מין

בדף התכלת שבמגירה הסודית שלי רשמתי עוד שם. שמו של עוד עבריין מין שאני מקווה שישב שנים תחת סורג ובריח, כמו שקרה לאלה לפניו.  גברים אחרים שגרמתי למעצרם אחרי שנשים הגיעו אלי וסיפרו את סיפורן.

הפכתי להיות רודפת סדרתית של עברייני מין, אבל לא אכפת לי - הדרך להרשעתו של הדולה עוד ארוכה. אהיה שם בכל שלב, אלווה את הנשים שממשיכות לקבל אומץ ולהגיע להגיש תלונות.

בינתיים, אני כבר עם הפנים לעבריין מין הבא. לצערי, הוא כבר כאן.